Praėjusio sezono Eurolygos finalo ketverto turnyre kovojusiai Malagos „Unicaja“ ekipai naujojo sezono pergalingai pradėti nepavyko. Ispanai išvykoje po atkaklios ir permainingos kovos 83:87 (23:24, 16:16, 26:19, 18:28) turėjo pripažinti Salonikų „Aris“ krepšininkų pranašumą.

Puikiai trečiąjį mačo kėlinį sužaidusi Malagos ekipa jam baigiantis pirmavo 8 taškais (63:55), tačiau per lemiamą rungtynių ketvirtį įgytos persvaros „Unicaja“ krepšininkams išlaikyti nepavyko.

Dviem taškais su bauda ketvirtąjį kėlinį pradėjęs „Aris“ gynėjas Savvas Iliadis sumažino savo ekipos deficitą iki 3, o du taškus kitos atakos metu pelnęs buvęs žalgirietis Hanno Mottola Salonikų klubą priartino iki minimumo (65:66).

Griausmingais šūksniais savo ekipą raginę graikai padėjo jai pasiekti persilaužimą – likus žaisti 2 minutes po Reyshawno Terry dėjimo iš viršaus „Aris“ krepšininkai atitrūko (83:76) ir pergalės iš rankų nepaleido.

Nugalėtojams Simonas Serapinas per 8 aikštėje praleistas minutes taškų nepelnė, tačiau po 1 sykį suklydo ir prasižengė.

„Aris“: Jeremiah Massey 20 (8 atk. kam.), Reyshawnas Terry 18, Bracey Wrightas 13, Dimitrios Tsaldaris 11 ... Simonas Serapinas.

„Unicaja“: Davoras Kusas 17, Boniface'as N'Dongas 16 (9 atk. kam.), Marcusas Haislipas 12, Carlosas Cabezas 10.

•

Sergio Scariolo („Unicaja“ vyr. treneris): „Sveikinu „Aris“ ekipą su pergale. Paskutiniame ketvirtyje ji žaidė daug geriau nei mes. Mes prastai gynėmės ir negalėjome aikštėje ilgai laikyti aukštų žaidėjų – varžovai rungtyniavo remdamiesi maža sudėtimi su sunkiuoju krašto puolėju Reyshawnu Terry. Graikai lemiamomis akimirkomis buvo greitesni ir tai lėmė jų pergalę. Tikiuosi, kad mano auklėtiniai ateityje žais sėkmingiau. Šioje apylygėje grupėje nė viena komanda negali būti tikra dėl kelialapio į „Top-16“ etapą“.

Gordonas Herbertas („Aris“ vyr. treneris): „Norėčiau padėkoti mūsų komandos gerbėjams už neįtikėtiną palaikymą per visas rungtynes. Mes neatrodėme gerai iki paskutinio mačo kevirčio – likus žaisti 11 minučių atsilikome 8 taškais, tačiau mūsų gerbėjai suteikė mums papildomų jėgų ir motyvacijos. Lemiamas mačo momentas buvo Terry dėjimas – po jo „Unicaja“ nebeatsigavo. Didžiuojuosi savo vaikinais“.