• Waynsas pelnė 10 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus
  • Pasiruošimo sezonui etape įžaidėjas renka po 4,3 taško ir 3 rez. perd.
  • „Mavericks“ vertėsi be svarbių krepšininkų
  • „Hawks“ jau baigė kontrolinių rungtynių ciklą

2014-2015 metų sezono pradžioje trumpai Kauno „Žalgiriui“ priklausęs Maalikas Waynsas sėkmingai išnaudojo jam skirtas minutes, o jo ginama Dalaso „Mavericks“ NBA ikisezoninėse rungtynėse 108:94 (31:19, 26:22, 24:30, 27:23) įveikė Atlantos „Hawks“.

Nuo suolo pakilęs Waynsas per 24 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/7 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė vieną kamuolį.

Pasiruošimo etape 4 rungtynes sužaidęs Waynsas vidutiniškai renka po 4,3 taško ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiryje“ Waynsas praleido tik mėnesį, kadangi patyrė traumą ir išvyko gydytis į JAV.

Dalaso komandoje šiame mače nežaidė svarbūs krepšininkai Dirkas Nowitzki, Harrisonas Barnesas, J.J.Barea, Sethas Curry ir Wesley Matthewsas.

Pasiruošimo sezonui etape „Mavericks“ jau iškovojo 4 pergales ir vieną kartą suklupo. Dvi pergales pasiekusi ir tris pralaimėjimus patyrusi „Hawks“ baigė ikisezoninių rungtynių ciklą, o Dalaso krepšininkai dar sužais su Šarlotės „Hornets“.

„Hawks“: Kentas Bazemore’as 20 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Taureanas Prince’as 11, Dennisas Schroderis (2/10 metimai), Johnas Collinsas po 9, Mike’as Muscala 8, Ersanas Ilyasova ir Dewayne’as Dedmonas po 7.

„Mavericks“: Gianas Clavellas 19, Maximilianas Kleberas 16, P.J.Dozieras 14, Yogi Ferrellas ir Dwightas Powellas po 11, Maalikas Waynsas 10 (4 atk. kam., 6 rez. perd.).