Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius dviese pelnė daugiau nei pusę Sienos „Montepaschi“ taškų ir jų ekipa triuškinamai pradėjo Eurolygos varžybas. Pirmosiose A grupės rungtynėse Italijos čempionai 80:52 (20:18, 30:8, 9:15, 21:11) sutrypė Liublianos „Union Olimpija“.

Po pirmojo kėlinio MdP pirmavo vos 20:18, tačiau antrajame kėlinyje Sienos ekipos lietuviai užkūrė pirtį slovėnams. Lavrinovičius pelnė 9 taškus iš eilės ir „Montepaschi“ išsiveržė į priekį 33:24. Kaukėnas tada pelnė 6 taškus iš eilės, Lavrinovičius pataikė tolimą metimą, prieš pasibaigiant kėliniui Kaukėnas pridėjo dar 5 taškus ir „Montepaschi“ susikrovė įtikinamą pranašumą – 50:26.

Antroje mačo dalyje italai išsaugojo susikrautą persvarą.

29 minutes žaidęs Kaukėnas surinko 22 taškus (5/7 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo. Jo naudingumas – 28.

Tuo tarpu Lavrinovičius per 23 minutes pelnė 21 tašką (3/5 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir 3 kartus prasižengė. Jo naudingumas siekė 30 balų.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 22 taškai, Kšyštofas Lavrinovičius 21, Terrellas McIntyre‘as 12.

„Union Olimpija“: Marko Miličius 16, Jasminas Hukičius 14, Goranas Dragičius 6.

-1
cia tai pavare lietuviai, taip ir toliau:)
2007-10-25
-2
Šaunu, kad lietuviai mūsų šaliai gėdos nedaro ir toliau įrodinėja, kad lietuvių krepšininkai are zy best! ;]
2007-10-25
-1
Union Olimpija turejo zaisti kurcias krepsininkas,kazin kaip jam sekesi pries mdp zaisti.O seip Lavre su Kaukenu galima sakyti istrauke mdp ant pergales,abu tesiog fantastiskai suzaide ir labai gerai mete tritaskius