Staigmeną Eurolygos varžybų C grupėje pateikė Belgrado „Partizan“ krepšininkai, namie po atkaklios ir permainingos 81:78 (15:20, 27:21, 20:13, 19:24) palaužę „Barcelona“ ekipą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes priekyje 7 taškų skirtumu buvo aikštės šeimininkai (73:66), tačiau per dvi minutes katalonai sugebėjo panaikinti deficitą ir išlyginti rezultatą.

Rezultatas po to kelis kartus buvo lygus (75:75, 77:77), kol Miltas Palacio dviem baudomis išvedė Belgrado ekipą į priekį.

Kitoje atakoje Jaka Lakovičius taip pat buvo sustabdytas pražanga, tačiau pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir nepasinaudojo galimybe išplėšti pratęsimą. Tuo tarpu Novica Veličkovičius paskutinėmis mačo akimirkomis įmetė abi baudas ir „Partizan“ šventė pergalę.

„Partizan“: Nikola Pekovičius 29 (8 atk. kam.), Milenko Tepičius 14, Miltas Palacio 13, Cedomiras Vitkovacas 12 (7 atk. kam.).

„Barcelona“: Jaka Lakovičius 21, Mario Kasunas 13, Franas Vazquezas 10.