Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

Maskvos srities „Chimki“ (1-0) ekipa sėkmingai pradėjo naująjį Eurolygos sezoną. Ji namuose įveikė Valensijos „Basket“ (0-1) klubą 75:70 (18:17, 25:19, 16:21, 16:13).

16
20
6
57%
4/7

Itin atkakliose rungtynėse, „Chimki“ lemiamą spurtą surengė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Šeimininkai laimėjo atkarpą 7:0 ir padidino savo pranašumą iki 9 taškų (66:57).

Ispanijos čempionai dar bandė grįžti į rungtynes ir buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų (64:68). Vis dėlto, po Georgio Bartzoko paprašytos minutės pertraukėlės „Chimki“ atsakė penkiais taškais iš eilės ir susigrąžino turėtą persvarą bei nulėmė rungtynių baigtį.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 19 (5/17 metimai), Thomas Robinsonas 16, Malcolmas Thomasas 10.

„Basket“: Erickas Greenas 22, Tiboras Pleissas 13 (6/7 metimai), Aaronas Doornekampas ir Bojanas Dubljevičius po 9.