Nuotr. Facebook.com
  • „Panathinaikos“ Barselonoje pralaimėjo 71:98
  • Ketvirtojo kėlinio metu graikai oponentams nusileido 17:33
  • Pascualis buvo itin nepatenkintas ketvirtuoju kėliniu, o ypatingai – gynyba

Atėnų „Panathinaikos“ treneris Xavi Pascualis liko itin nepatenkintas Eurolygos pirmose rungtynėse su „Barcelona“ sužaistu ketvirtuoju kėliniu, kurį graikai pralaimėjo 17:33.

24
31
67%
6/9
3

„Rungtynės turėjo dvi skirtingas puses. Pirmoje pusėje mes kovėmės, net ir tuomet, kai prametėme daugybę laisvų metimų ir baudų metimų, kurie mums būtų padėję mače turėti daugiau balanso.

Atsilikome penkiais taškais, tad rungtynės buvo atviros. Trečiajame ketvirtyje prastai startavome, gynyboje atrodėme prastai, o po jo atsilikome 9 taškais.

Visgi ketvirtojo kėlinio metu mes visai nesikovėme ir atrodėme prastai. Tai, kas nutiko per paskutines 10 minučių, yra nepriimtina. Nesikovėme, neturėjome tinkamo mentaliteto, o mūsų gynyba buvo siaubinga. Turime suprasti, kad tai negali nutikti dar kartą. Esu nustebintas, tikrai. Iki šiol žaidėme su puikiu mentalitetu, gerai kovėmės tiek Graikijos lygoje, tiek Graikijos taurėje prieš Pirėjo „Olympiakos“. To nesitikėjau“, – po pralaimėjimo 71:98 kalbėjo treneris.

Luko Lekavičiaus atstovaujama ekipa šiame mače suklydo 10 kartų. „Panathinaikos“ pataikė 56 proc. dvitaškių (25/45), tačiau vos 11 proc. tritaškių (2/18) ir 56 proc. baudų (15/27).