Nuotr. Facebook
  • Augusto Lima buvo rezultatyviausias „Bešiktaš“ žaidėjas
  • Limai ir D.J. Strawbery iki dvigubo dublio atitinkamai pritrūko atkovoto kamuolio ir rezultatyvaus perdavimo
  • Po pergalingo starto „Bešiktaš“ pralaimėjo pirmą kartą

Pirmąją nesėkmę Turkijos čempionate patyrė Stambulo „Bešiktaš“ (1-1) komanda su buvusiu žalgiriečiu Augusto Lima priešakyje.

Daugiausia pataiko: Jon Diebler

Galingai rungtyniavęs brazilas buvo arti dvigubo dublio, tačiau jo ekipa savo aikštėje 91:94 (25:22, 25:23, 14:14, 15:20) per pratęsimą pralaimėjo Giresuno „Yesilgiresun Belediye“ (1-1).

Rezultatyviausiai Stambulo ekipos gretose rungtyniavęs Lima per 23 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvitaškiai, 4/8 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, 4 sykius suklydo bei 2 kartus prasižengė.

Tuo metu „Bešiktaš“ garbę ginantis buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius D.J. Strawberry žaidė 32 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 4/5 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius, po 4 kartus suklydo bei prasižengė.

„Bešiktaš“: Augusto Lima 18 (9 atk. kam.), Jonas Diebleris 15 (5/10 trit.), D.J. Strawberry 11 (9 rez. perd.), Sametas Geyikas 10, Kyle'as Weemsas 10.

„Yesilgiresun Belediye“: Rashadas Jamesas 25, Kenny Boyntonas 22, Dorde Gagičius 16, Quintonas Hosley 10.

2017-10-14 16:18
Patobulėjo Lima Žalgiryje ir demonstruoja,kad puolime jau gali ne tik įdėti.Nustebino,kad Hosley dar žaidžia.Kažkada Reale gerai rungtyniavo.Kažkaip galvojau,kad jau baigęs karjerą,bet pasirodo dar žaidžia.