Fantastiškai paskutines penkiolika minučių sužaidę „Alytaus“ krepšininkai iškovojo pergalę. Alytiškiai namie 102:73 (21:25, 22:24, 38:12, 21:12) sutriuškino Gulbenės „Bumerangs/ASK“ ekipą.

Trečiojo kėlinio viduryje „Alytaus“ ekipa priekyje dar buvo tik 2 taškais (59:57), tačiau alytiškiai pelnė 14 taškų be atsako ir pabėgo į priekį (73:57). O netrukus po dar vienos sėkmingai sužaistos lietuvių atkarpos skirtumas šoktelėjo iki 20 taškų (81:61).

Per likusį ketvirtąjį kėlinį svečiai jau nebesugebėjo atsigauti, tuo tarpu „Alytaus“ krepšininkai tik dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę (102:73).

„Alytus“: Marius Janišius 21 (10 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas 18, Saulius Kazevičius 17 (9 rez. perd.), Arvydas Straupis 15 (15 atk. kam., 6 per. kam.), Marius Pociukonis 12, Nerijus Varnelis 9.

„Bumerangs/ASK“: Tomas Celminis 21 (9 kld.), Gundaras Rauza 20, Janis Poznakas 17.

Alytiškiai, iškovoję trečiąją pergalę per penkerias rungtynes, pasivijo pirmoje vietoje esantį Panevėžio „Techaso“ klubą. Tuo tarpu Gulbenės krepšininkams tai buvo jau penktoji nesėkmė paeiliui.