• Paskutinę sekundę jis galėjo rezultatą išlyginti, bet tritaškis skriejo pro šalį
  • Po dvikovos Irvingą pasveikino LeBronas ir kiti jo buvę komandos draugai
  • LeBronas buvo per vieną rezultatyvų perdavimą nuo trigubo dublio
  • Mačas buvo nustelbtas kraupios Gordono Haywardo traumos

Kyrie Irvingas Klivlande buvo sutiktas švilpimu, tačiau šis įvykis greitai buvo nustelbtas Gordono Haywardo traumos. Bostono „Celtics“ puolėjas, pirmosiose NBA rungtynėse sužaidus vos kiek daugiau nei 5 minutes, patyrė kraupią čiurnos traumą ir tai tapo svarbiau už pačias rungtynes.

Foto galerija

„Celtics“ vėliau panaikino 18 taškų deficitą, tačiau pergale džiaugėsi šeimininkai – Klivlando „Cavaliers“ triumfavo 102:99 (29:19, 25:19, 18:33, 30:28).

Haywardas nesėkmingai nusileido ant kairės kojos, kai iki pirmojo kėlinio pabaigos buvo likusios 6 minutės ir 45 sekundės. Kamera užfiksavo kraupiai persikreipusią jo pėdą.

Arenoje buvę žiūrovai ir krepšininkai nuščiuvo, kai kurie žaidėjai ėmė melstis priklaupę ant vieno kelio ar susibūrę į grupeles.

Haywardą netrukus apspito medikų brigada, kuri jo koją įdėjo į specialų įtvarą ir išvežė iš aikštelės į „Cavaliers“ rūbinę. Prieš išgabenant, prie „Celtics“ puolėjo priėjo LeBronas Jamesas ir Dwyane’as Wade’as bei padrąsino jį.

Įpusėjus antram mačo kėliniui, tiek „Cavaliers“, tiek „Celtics“ medikai patvirtino čiurnos lūžį.

Sukrėsti traumos, „Celtics“ iki trečiojo kėlinio vidurio buvo besivejančiųjų vaidmenyje, o „Cavaliers“ vienu metu pirmavo 61:43. Visgi Irvingo ir Jayleno Browno vedama Bostono komanda atkuto ir ketvirtajame kėlinyje buvo perėmusi iniciatyvą.

Irvingas ketvirtajame kėlinyje pelnė 9 taškus ir „Celtics“ pirmavo 98:95, tačiau dvi Kevino Love'o baudos ir Jameso dvitaškis vėl išvedė „Cavaliers“ į priekį. Po nesėkmingos „Celtics“ atakos Love'as smeigė tritaškį ir „Cavaliers“, likus žaisti 46 sekundes, pirmavo 102:98.

29
42
16
79%
11/14

Kyrie Irvingas tuomet pataikė vieną baudą, o kitoje aikštės pusėje Jamesas neįmetė iš toli, taip palikdamas „Celtics“ galimybę rezultatą išlyginti. Visgi pirmiausia Browno, o po to Irvingo tritaškiai skriejo pro šalį, ir „Cavaliers“ laimėjo.

Iš karto po finalinio švilpuko Jamesas pasveikino Irvingą, netrukus tą patį padarė kiti jo buvę komandos draugai – Love'as, J.R. Smithas, Channingas Frye.

Tai buvo kur kas šiltesni veiksmai nei tas, kurio Irvingas sulaukė prieš mačą. Žiūrovai Klivlando arenoje jį nušvilpė, taip pasmerkdami už norą palikti komandą. Įžaidėjas vasarą pasiprašė iškeičiamas ir „Cavaliers“ jo norą išpildė išsiųsdami į „Celtics“.

Sugrįžęs į puikiai pažįstamą areną, Irvingas surinko 22 taškus ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 29 (16 atk. kam., 9 rez. perd.), Kevinas Love’as 15 (11 atk. kam.), Derrickas Rose’as 14, Jae Crowderis 11, J.R. Smithas 10.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 25, Kyrie Irvingas 22 (10 rez. perd.), Jaysonas Tatumas 14 (10 atk. kam.), Marcusas Smartas 12.