Pergalingai naująjį Eurolygos sezoną pradėjo Arvydo Macijausko Pirėjo „Olympiakos“ komanda. Ji namie po permainingos kovos 95:90 (26:20, 29:17, 15:28, 25:25) palaužė Vitorijos „Tau Ceramica“ krepšininkus.

Antrąjį kėlinį jau kur kas sėkmingiau žaidė aikštės šeimininkai. Graikai po taiklaus Marco Jacksono metimo buvo įgiję solidų 21 taško pranašumą (58:37), tačiau svečiai nepalūžo ir per ilgąją pertrauką sustygavę savo žaidimą ėmė vytis varžovus.

Trečiajame kėlinyje sužaidus 3 minutes „Olympiakos“ dar buvo priekyje 8 taškais (60:52), tačiau laimėję trijų minučių atkarpą spurtu 10:3 svečiai sumažino savo atsilikimą iki minimumo (63:62), o sėkmingai sužaidę paskutiniojo ketvirčio pradžią baskai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (71:70).

Tačiau graikai nepalūžo ir 37-ąją mačo minutę daugiausiai Macijausko ir Qyntelo Woodso pastangomis sugrąžino „Olympiakos“ ekipai 8 taškų pranašumą (88:80), kurio per likusį rungtynių laiką baskai panaikinti nebesugebėjo.

Šiose rungtynėse Macijauskas per 31 aikštėje praleistą minutę pelnė 21 tašką (6/9 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/8 baudų), atkovojo 3 ir perėmė net 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną varžovo metimą, 4 kartus suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Arvydas Macijauskas 21, Marcas Jacksonas 21, Terence’as Greeras 20, Qyntelas Woodsas 19, Ioannis Bourousis 10 (11 atk. kam.).

„Tau Ceramica“: Zoranas Planiničius 19, Mirza Teletovičius 19 (17 atk. kam.), Tiago Splitteris 11, Igoris Rakočevičius 10, Willas McDonaldas 9, Pete’as Mickealis 9, Pablo Prigioni 8.

Atrinkti (0) Visi (11)
Nu jei taip lietuviai savo klubuose zais tai zalgiriui bus liudnos misios :D
2007-10-29
-3
Grazu ziuret net ;Dp Lietuviai skambiai pradejo nauja tarptautini sezona.;)Tikiuos,kad sita grazi gera pradzia-puse darbo =D Ir Macui ir kitiems sveikatos ! :)
2007-10-26
+1
Hagaren: Petravicius 38 surinko jeigu ka..Jo savaite Lietuvos krepsininku tai tirkai ispudinga, tik vat Zalgirio pergales truksta..