TO: 2
    GM: 2

Marius Grigonis pelnė 7 taškus

• „Lokomotiv“ į pergalę vedė Chrisas Babbas, surinkęs 20 taškų bei pataikęs 5 tritaškius iš 7 bandymų

Berlyno ALBA (1-1), kurios gretose rungtyniauja Marius Grigonis, patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos taurės turnyre. Vokietijos ekipa išvykoje nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ (2-0) ekipai 59:75 (19:15, 11:19, 12:25, 17:16).

Lietuvis per 21 minutę pelnė 7 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo ir užsidirbo po 3 pražangas bei suklydo 3 kartus.

Berlyno ekipa į duobę įkrito trečiojo kėlinio pradžioje. Šeimininkai dviejų Chriso Babbo tritaškių dėka surengė sėkmingą atkarpą, kurią laimėjo 11:0 ir susikrovė 13 taškų persvarą (45:32). Krasnodaro klubas kiek geriau sužaidė ir ketvirčio pabaigą, kas lėmė, jog svečių deficitas prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui išaugo iki 17 taškų (42:59).

Ketvirtajame kėlinyje ALBA rimtesnio iššūkio mesti nesugebėjo ir buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą.

„Lokomotiv“: Chrisas Babbas 20 (5/7 tritaškiai), Joe Raglandas 18 (7/9 metimai), Frankas Elegaras ir Brianas Qvale‘as po 8.

ALBA: Dennisas Cliffordas 10, Marius Grigonis, Spenceris Butterfieldas ir Stefanas Peno po 7.