Ruanės „Chorale“ per ketvirtą kėlinį iššvaistė 16 taškų pranašumą, tačiau paskutinę akimirką iškovojo istorinę pergalę. Debiutuodamas Eurolygoje, Prancūzijos klubas 64:61 (19:10, 10:15, 21:14, 14:22)  išvykoje įveikė Bambergo „Brose Baskets“.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui svečiai įgijo didžiausią persvarą rungtynėse (55:39), tačiau vokiečiai spurtavo 10:0 ir priartėjo iki 6 taškų. Iki mačo pabaigos likus žaisti 22 sekundes Ademola Okulaja dvitaškiu išlygino rezultatą (61:61), tačiau Brionas Rushas paskutinę mačo sekundę pataikė tritaškį, lėmusį „Chorale“ pergalę.

„Chorale“: Brionas Rushas 21 taškas (5/8 tritaškių), Marcas Salyersas 14.

„Brose Baskets“: Ademola Okulaja 17, Demondas Greene’as 13, Steffenas Hamannas 11.

Atrinkti (0) Visi (2)
marko
gerai suzaide
2008-08-19
Brionas Rushas,matosi neblogas snaiperis ir dar paskutini metima imete lemusi pergale