Nuotr. AP - Scanpix
  • „76ers“ sezoną pradėjo nesėkme
  • Aikštėje debiutavo pirmieji 2016 ir 2017 m. naujokų biržos šaukimai
  • Simmonsas pelnė 18 taškų, o Fultzas pridėjo 10

Pirmųjų NBA naujokų biržos šaukimų Beno Simmonso ir Markelle’o Fultzo debiutai NBA pirmenybėse pažymėti pralaimėjimu. Filadelfijos „76ers“ garbę ginantys krepšininkai pirmajame savo mače svečiuose 115:120 (23:32, 36:24, 23:34, 33:30) turėjo pripažinti Vašingtono „Wizards“ (1-0) pergalę.

16
27
17
3

2016 metų pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas Simmonsas per 35 minutes pelnė 18 taškų (7/15 dvit., 4/6 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė du kamuolius.

Šių metų pirmasis naujokų biržos šaukimas Fultzas rungtynes pradėjo nuo suolo ir per 18 minučių įmetė 10 taškų (5/9 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Filadelfijos komandos treneris Brettas Brownas anksčiau teigė, kad Joelis Embiidas rungtyniaus 15-20 minučių, tačiau šiame mače centras praleido 27 minutes, per kurias pelnė 18 taškų ir sugriebė 13 kamuolių.

„Mes turime baigti tai vadinti minučių apribojimu. Planas yra žaisti ir įvertinti situaciją, kaip aš jaučiuosi. Kituose susitikimuose galbūt aš jausiuosi pavargęs“, – sakė Embiidas.

„Wizards“: Johnas Wallas 28 (8 rez. perd.), Bradley Bealas 25 (6 atk. kam.), Marcinas Gortatas 16 (17 atk. kam.), Jodie Meeksas 14, Otto Porteris 10 (8 atk. kam.).

„76ers“: Robertas Covingtonas 29 (7/11 trit., 7 atk. kam.), Benas Simmonsas (10 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Joelis Embiidas (13 atk. kam.) po 18, Jerrydas Baylessas 13, J.J.Redickas 12, Markelle’as Fultzas 10.