Penktą pralaimėjimą šeštose ikisezoninėse NBA rungtynėse patyrė Klivlendo „Cavaliers“, išvykoje 78:111 (18:23, 27:27, 16:30, 17:31) nusileidę Toronto „Raptors“. Tai buvo pirmosiose „Cavaliers“ rungtynės Amerikos žemyne po to, kai jie sužaidė dvejas dvikovas Kinijoje.

Į aikštę po beveik 3 savaičių pertraukos grįžo „Raptors“ lyderis Chrisas Boshas. Iki tol jis gydėsi sužeistą kelį, o sugrįžęs per 15 minučių pelnė 12 taškų.

Žydrūnas Ilgauskas, rungtyniavęs 29 minutes, pelnė 9 taškus (3/7 dvitaškių, 3/6 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, 1 kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 17 taškų (9 rez. perd.), Damonas Jonesas 16, Larry Hughesas 14, Drew Goodenas 10.

Raptors”: Carlosas Delfino 18 (9 atk. kam.), Chrisas Boshas ir Jasonas Kapono po 12, Jose Calderonas ir Krisas Humphries po 11.

Nesėkmę patyrė ir Lino Kleizos Denverio „Nuggets“, Fynikse 113:116 (32:22, 34:32, 15:39, 22:23) nusileidę vietos „Suns“ ekipai.

Šeimininkams pergalę lėmė taiklus naujoko D.J.Strwaberry tritaškis iki mačo pabaigos likus žaisti 3,3 sekundės.

Nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs Kleiza per 29 minutes pelnė 9 taškus (3/9 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/1 baudos), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 2 metimus, 2 kartus suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

„Suns“: Grantas Hillas 17, Shawnas Marionas, D.J.Strawberry ir Steve’as Nashas (10 rez. perd.) po 14, Raja Bellas 13, Alando Tuckeris 12, Amare’as Stoudemire’as 10.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 24, Carmelo Anthony 22, J.R.Smithas 17, Bobby Jonesas 13.