Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • Artūras Gudatis per 24 minutes pelnė 8 taškus, visus – baudų metimais
  • Mantas Kalnietis per 14 minučių surinko 3 taškus
  • „AX Armani Exchange“ antrą nesėkmę patyrė per pratęsimą

Dramatišką nesėkmę Eurolygoje patyrė Milano „AX Armani Exchange“ (0-2) komanda su Artūru Gudaičiu ir Mantu Kalniečiu.

17
27
50%
3/6
9

Vladimiras Micovas ketvirtojo kėlinio pabaigoje jų ekipai išplėšė pratęsimą, tačiau jame „dizainieriai“ savo žiūrovų akivaizdoje 86:92 (21:23, 17:14, 16:27, 26:16, 6:12) turėjo pripažinti čempionų titulą ginančių – Stambulo „Fenerbahče“ (1-1) atletų pranašumą.

Sėkmingai pirmąsias dvi atakas pratęsimo pradžioje užbaigę Vladimiras Micovas ir Jordanas Theodore'as išvedė Milano ekipą į priekį – 84:82, tačiau šeimininkai pustrečios minutės nesugebėjo pelnyti nė taško.

Penktąją Jano Vesely pražangą išprovokavęs Gudaitis stojo prie baudų metimų linijos ir pataikydamas abu metimus nutraukė „AX Exchange“ taškų tylą – 86:90.

Visgi lietuvio taškai nesuteikė postūmio Italijos klubo puolime, o kitoje atakoje 16-ąjį tašką surinkęs Bradas Wanamakeris įtvirtino turkų pergalę – 86:92.

Paskutinėje atakoje Gudaitis dar atliko metimą, tačiau jis tikslo nepasiekė. Lietuvos rinktinės narys per 24 minutes pelnė 8 taškus (0/3 dvitaškiai, 8/10 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas, 4 sykius prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Tuo metu Kalnietis žaidė 14 minučių, per kurias pasižymėjo 3 taškais (0/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkoovjo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir taip pat surinko 5 naudingumo balus.

„AX Armani Exchange“: Amathas M'Baye 16, Dairis Bertans 16, Vladimiras Micovas 15, Jordanas Theodore'as 15.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 17, Luigi Datome 16 (4 kld.), Bradas Wanamakeris 16, Nicolo Melli 15 (11 atk. kam.), Jasonas Thompsonas 10.

2017-10-20 19:05
to gaidoklis
ka jie gaidyno ozkapysiai vos neprisizaide kai turejo laimeti lengvai
2017-10-20 15:05
"Pratęsimo pareikalavusioje dramoje Milane – šaltakraujiškas Artūras Gudaitis" - atrodo, kad isejo ir padare vienas turkus per pratesima...ogi NE!!, tai turkai Gudaiti ir Co "gadino" per visas skyles, o Arturas šaltakraujiškai nesipriesino.
2017-10-20 08:12
Andre
Sakykite ka norite, bet centras negalintis kovoti del kamuoliu tikrai yra mazai vertas. Manau Milanas tai Gudaicio karjeros pasiekimas, nes turi neeilinius sugebejimus atsidurti ten ir taip kur niekada kamuolys nenukris.
2017-10-20 00:31
Jei Gudaitis puolime daugiau arsenalo turėtų,tai išvis jį kas sunkiai sustabdytų.Gerai,jog sugeba tas pražangas išprovokuoti,bet kada visada daugiausiai taškų ir surenka baudom.O Kalnietis bent EL pažaidžia,nors ir čia gauna ne daug laiko.Ar tik nesiruošia Armanis jo paleisti,nes treneris sunkiai jam laiko randa.