Jekaterinburge (Rusija) vykstančių ketvirtųjų Pasaulio lygos moterų krepšinio varžybų finalinio turnyro pusfinalyje dėl 5-8 vietų penktadienį Vilniaus TEO komanda 69:79 (18:19, 18:23, 13:19, 20:18) nusileido Pėčo „MiZo-Pecs 2010“ (Vengrija) ekipai.

Vilniaus komandai 18 taškų pelnė Nykesha Sales, 16 - Sandra Valužytė (9 atk. kamuoliai, 5 rez. perdavimai), 15 - Jelena Levčenka (8 atk. kamuoliai), 6 - Rima Valentienė, po 5 - Šarūnė Povilionytė ir Eglė Šulčiūtė, 4 - Gintarė Petronytė. Kristin Heini (Kristin Haynie), Šarūnė Jasiunskaitė ir Ieva Šimkutė taškų nepelnė.

TEO komanda po krepšiais laimėjo kovą dėl kamuolių 37-25, tačiau padarė 22 klaidas.

Nugalėtojoms po 12 taškų pelnė Dalma Ivanyi ir Kornelia Meszaros.

Rungtynių pradžioje vilnietės pirmavo 10:3. Vengrijos ekipa 9-ąją min. persvėrė rezultatą 16:15. 17-ąją min. jos pirmavo 35:27, o po dviejų kėlinių - 42:36. Trečiojo kėlinio pabaigoje Pėčo komanda padidino savo persvarą iki 15 taškų - 61:46. Likus žaisti 5 min., po R. Valentienės tritaškio, komandas skyrė tik 6 taškai - 59:65. Tačiau po to vengrės laimėjo atkarpą 11:2 ir tapo nebepavejamos.

TEO komanda dėl septintosios vietos šeštadienį žais su Kubos „Havana Basketball“ ekipa, kuri pusfinalyje dėl 5-8 vietų 68:74 pralaimėjo „Canberra Capitals“ (Australija) krepšininkėms.

Atrinkti (0) Visi (4)
tai ir teisingai.
2007-10-26
Paulauskas pats sakė, kad šitose rungtynėse nesiplėšys dėl pergalės ir leis jaunesnėms palošt
2007-10-26
-1
manau teo perdaug ir nesistenge laimeti, nes rezultatas nera triuskinantis, o proga pasireiksti gavo net trys jaunos zaidejos, kurios vargu ar gaus bent epizodini vaidmeni eurolygoje..o jaunoms zaidejoms tai nauja patirtis..