Nuotr.:
  • Milko Bjelica ir Tayloras Rochestie kartu surinko 45 taškus
  • „Barcelonos“ krepšininkai prarado 13 kamuolių, kai „Crvena Zvezda“ – 6
  • Po šio pralaimėjimo nutrūko „Barcos“ septynių iš eilės pergalių serija

Antrajame Eurolygos ture staigmeną pateikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-1) krepšininkai, kurie namuose 90:82 (24:13, 20:19, 18:25, 28:25) palaužė „Barcelonos“ (1-1) ekipą.

22
27
7
64%
7/11

Šeimininkai apčiuopiamą persvarą susikrovė dar pirmajame kėlinyje, kurį užbaigė laimėta atkarpa 7:2 ir po šio ketvirčio turėjo dviženklę persvarą (24:13).

Toliau rungtynės vyko apylygiai ir „Barcelonos“ krepšininkai niekaip nesugebėdavo priartėti per kovinį atstumą. Vis dėlto trečiojo kėlinio pabaigą svečiai laimėjo 7:2, o prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui jų deficitas siekė 5 taškus (57:62).

Ketvirtojo kėlinio viduryje, svečiai kilo į lemiamą šturmą. Ante Tomičius pelnė 4 taškus, tritaškį pridėjo Thomasas Heurtelis ir Belgrado klubo pranašumas ištirpo iki vieno taško (77:76). Svečiai netgi buvo įsiveržę į priekį (80:79), tačiau šeimininkai iškart atsakė sėkmingu spurtu ir, likus kiek daugiau nei minutei, susigrąžino turėtą persvarą (86:82).

„Barcelona“ tada buvo priversta gelbėtis naudodama pražangų taktiką, kuri vaisių nedavė ir įtvirtino Belgrado ekipos pergalę.

Šeimininkams šiame susitikime kojos nepakišo ir 29 proc. tolimų metimų pataikymas (9/31 tritaškiai), tuo metu „Barca“ padarė kiek daugiau nei dvigubai daugiau klaidų (13) nei jų oponentai (6).

„Crvena Zvezda“: Milko Bjelica 23 (8/13 metimų), Tayloras Rochestie 22, Mathias Lessortas 13 (9 atk. kam.)

„Barcelona“: Kevinas Seraphinas 16 (8/9 metimai), Thomasas Heurtelis 14 (11 rez. perd.), Adamas Hanga ir Ante Tomičius po 10.

2017-10-21 01:51
kaip kiekvienais metais zvezda nurasoma, bet jau sezono starte patiesia vienus is favoritu
2017-10-21 01:45