Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • „Anadolu Efes“ Ispanijoje pralaimėjo 71:78
  • Turkijos klubas paskendo tragiškai sužaistame trečiajame kėlinyje
  • Buvęs žalgirietis Motumas pelnė 9 taškus

Katastrofiškai prastai trečiąjį kėlinį sužaidusi Stambulo „Anadolu Efes“ (0-2) ekipa Ispanijoje buvo priversta nuryti karčią piliulę.

24
33
2
71%
5/7

Turkijos didmiesčio klubas svečiuose 71:78 (13:19, 25:19, 10:28, 23:12) nusileido sėkmingiau antroje susitikimo dalyje pasirodžiusiai Valensijos „Basket“ komandai (1-1).

Po pralaimėjimo Valensijoje, „Anadolu Efes“ Eurolygoje šį sezoną kol kas lieka be pergalių.

Lemtingu šiose rungtynėse tapo trečiasis kėlinys, mat iki ilgosios pertraukos rezultatas dar buvo lygus (38:38). Tiesa, antroji rungtynių dalis buvo visai kitokia, kai šešių minučių atkarpą šeimininkai sugebėjo laimėti 21:4, o po trijų kėlinių Valensijos komandos pranašumas jau buvo solidus (66:48).

Ketvirtajame kėlinyje Turkijos ekipa sugebėjo stabilizuoti situaciją ir porą kartų sumenkinti atsilikimą iki vienženklio, tačiau rimtesnė intriga į rungtynes taip ir nesugrįžo.

Buvęs žalgirietis Brockas Motumas pralaimėtojams per 14 minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

„Basket“: Errickas Greenas 24, Joanas Sastre 15, Bojanas Dubljevičius 9, Aaronas Doornekampas ir Willas Thomasas po 8.

„Anadolu Efes“: Vladimiras Štimacas 22, Errickas McCollumas 20, Edo Muričius 11, Brockas Motumas 9.