• „Lakers“ 132:130 įveikė „Suns“ ir iškovojo pirmąją pergalę
  • Ballas pelnė 29 taškus, sugriebė 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus
  • Rungtynių pabaigoje „Suns“ turėjo šansą išplėšti pratęsimą
  • „Suns“ trio pelnė 77 taškus

Lonzo Ballas antrose savo NBA rungtynėse beveik pasiekė trigubą dublį, o jo vedama Los Andželo „Lakers“ (1-1) svečiuose 132:130 (40:36, 30:37, 36:26, 26:31) patiesė Fynikso „Suns“ (0-2).

29
26
44%
4/9
44%
8/18

Nugalėtojams Ballas per 37 minutes pelnė 29 taškus (8/18 dvit., 4/9 trit., 1/2 baudos), sugriebė 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Surinkęs trigubą dublį, Ballas būtų tapęs jauniausiu krepšininku NBA istorijoje, užfiksavusiu tokį pasiekimą. Šiuo metu Ballui yra 19 metų ir 358 dienos, o jauniausias trigubą dublį surinko LeBronas Jamesas (20 metų ir 20 dienų).

Debiutiniame savo mače antrasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas Ballas pelnė 3 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius.

Likus 1,2 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos T.J.Warrenas baudų metimais galėjo išlyginti rezultatą, tačiau pirmasis metimas skriejo pro šalį, tad krepšininkas turėjo specialiai pramesti ir antrąjį šūvį bei tikėtis atkovoti kamuolį puolime. Visgi per sekundę „Suns“ išsigelbėti nepavyko ir ji patyrė jau antrąją nesėkmę namuose.

Fynikso komandai net 77 taškus surinko trys krepšininkai: Ericas Bledsoe, Devinas Bookeris ir T.J.Warrenas. Bledsoe vien per ketvirtąjį kėlinį sukratė 17 taškų.

„Suns“: Ericas Bledsoe 28, Devinas Bookeris 25 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), T.J.Warrenas 24 (8 atk. kam.), Mike’as Jamesas ir Tysonas Chandleris (9 atk. kam.) po 13.

„Lakers“: Lonzo Ballas 29 (12/27 metimai, 11 atk. kam., 9 rez. perd.), Brandonas Ingramas 25 (9/14 metimai), Brookas Lopezas 19 (11 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 17, Kyle’as Kuzma 15, Larry Nance’as 14.

Rungtynių epizodai:

2017-10-23 08:28
staska
Nemokantis žaist kašioras arti trigubo dublio nebus. Vaikis lošt moka. Bet jūs pažiūrėkit į Suns gynybą...
2017-10-21 19:12
gta
apsiseileja snargliai nezino ka berasyti, pasiseke viena macai ir viskas. vidutiniokas jis eilinis. vaiku snargliu numyletinis
2017-10-21 12:08
Gomelskis
Kaip slapiu skudureliu hateriams per marmuzes :D
2017-10-21 11:10
Bricks
O man jo tevas vienas is megstamiausiu zmoniu - jis tikrai yra labai labai maladec.
2017-10-21 09:40
Byron
Man tai asmeniškai jis mėgstamiausias žaidėjas po James. Iškart sakiau, kad jis taps geriausiu šių metų najokų. Aišku, pirmi metai ir bus jam blogų rungtynių kaip pirmosios. Bet visumoja padarys ir trigubų dublių, ir virš 30pts mėtys.