• „Juventus” ekipa patyrė septintąjį pralaimėjimą iš eilės ir toliau lieka be pergalių LKL pirmenybėse
  • Pirmąsyk triumfavę „Nevėžio” krepšinininkai šiame susitikime panaikino 19 taškų deficitą
  • Kėdainiškių gretose monstrišką pasirodymą surengė Malcolmas Grantas, pelnęs 32 taškus
  • Uteniškių strategas Gediminas Petrauskas po eilinės nesėkmės nusprendė trauktis iš posto

Triuškinamą pranašumą panaikinęs Kėdainių „Nevėžis” (1-4) iškovojo pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (Betsafe-LKL).

32
34
67%
4/6
75%
6/8

Galingai į rungtynes sugrįžę Ramūno Cvirkos auklėtiniai 80:74  įveikė Utenos „Juventus” (0-7) ir pratęsė Gedimino Petrausko vadovaujamos ekipos krachą – jai tai buvo septintasis pralaimėjimas iš eilės.

Petrauskui tai buvo paskutinis mačas „Juventus“ gretose – specialistas po susitikimo pareiškė atsistatydinantis iš vyriausiojo trenerio pareigų.

Po dviejų kėlinių „Juventus“ krepšininkai užtikrintai pirmavo rezultatu 45:30, o prasidėjus trečiajam ketvirčiui pranašumas šoktelėjo net iki 19 taškų (49:30) ir jau atrodė, kad uteniškiai švęs ilgai lauktą pergalę.

Vis dėlto, „Nevėžis“ surengė spurtą 9:2 ir sumažino deficitą iki 12 taškų (39:51), o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, pranašumas jau buvo vienženklis – 64:56.

Nieko nelaukę svečiai kėlinio pradžioje šovė į priekį 8:1 ir po Richardo Kuksiko tritaškio iš turėtos „Juventus“ persvaros beliko vienas taškas (65:64).

Iškart po to sekė dar vienas „Nevėžio“ spurtas 12:2 ir likus kiek mažiau nei minutei, Kėdainių klubas jau turėjo apčiuopiamą, šešių taškų persvarą (78:72). Likusio laiko Utenos ekipai nebepakako ir ji buvo priversta pripažinti varžovų pergalę.

„Juventus“ ekipa šiame susitikime vertėsi be traumuotų Arvydo Šikšniaus ir Lauryno Samėno.

„Juventus“: Anthony Irelandas 15, Simonas Buterlevičius, Dovis Bičkauskis ir Laronas Dendy po 12.

„Nevėžis“: Malcolmas Grantas 32 (10/14 metimų, 6/8 tritaškiai), Richardas Kuksikas 14 (4/5 tritaškiai), Justas Tamulis 13.