Nuotr.: LaPresse-Scanpix
Nuotr. LaPresse-Scanpix
  • „Umana Reyer“ Italijos čempionate pasiekė ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų
  • Gediminas Orelikas pelnė 21 tašką, pataikydamas 5 tritaškius iš 7

Gediminas Orelikas su Venecijos „Umana Reyer“ (4-0) šventė eilinę pergalę Italijos čempionate. Lietuvio atstovaujama komanda namuose 92:81 (30:25, 23:21, 23:13, 16:22) pranoko Kremonos „Vanoli“ (1-3) klubą.

GM: 2

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Šeimininkai kėlinio pabaigoje surengė galingą spurtą 15:4 ir prieš paskutinįjį ketvirtį susikrovė 17 taškų pranašumą (76:59).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tik augo ir vienu metu buvo pasiekęs 21 taško ribą (87:66). Vadeles kiek atleidę „Umana Reyer“ krepšininkai iššvaistė dalį savo persvaros, tačiau grėsmės pergalei tai nebekėlė.

Puikias rungtynes sužaidė Orelikas, kuris per 20 minučių pelnė 21 tašką (1/4 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Po šios pergalės Venecijos ekipa tapo vienvalde Italijos čempionato lydere, tačiau Milano „Emporio Armani“ ir Brešos „Germani Basket“ turi rungtynes atsargoje.

„Umana Reyer“: Gediminas Orelikas 21 (5/7 tritaškiai), Mitchellas Wattas 20, Hrvoje Peričius ir Dominique‘as Johnsonas – po 12.

„Vanoli“: Darius Johnsonas-Odomas 27, Henry Simsas 14, Kelvinas Martinas 13.

2017-10-22 12:11