Įspūdingą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Roberto Kuncaičio treniruojami „Šiauliai“. Šiauliečiai namie be gailesčio 108:57 sutraiškė Klaipėdos „Neptūną“.

Šiame mače „Neptūnas“ vertėsi be susirgusio Vitalijaus Stanevičiaus. Tuo tarpu „Šiaulių“ gretose nežaidė traumas patyrę Donatas Zavackas ir Vaidas Pauliukėnas.

Rungtynės prasidėjo 4 iš eilės Pauliaus Počiuipos pelnytais taškais, tačiau netrukus „Šiauliai“ sėkmingiau sužaidę kelių minučių atkarpą persvėrė rezultatą savo naudai (11:8), o baigiantis kėliniui komandas skyrė jau 13 taškų (24:11)

Antrajame kėlinuke „Neptūnui“ buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki vienaženklio (26:35), bet ketvirtį spurtu 10:0 užbaigė aikštes šeimininkai prieš ilgąją pertrauką susikrovė solidžią 19 taškų persvarą (45:26).

21-ąją mačo minutę komandas skyrė 17 taškų (47:30), tačiau šiauliečiai laimėję 3 minučių atkarpą spurtu 13:0 įgijo triuškinančią 30 taškų persvarą (60:30), o iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 1 minutę skirtumas buvo šoktelėjęs net iki 43 taškų (83:40).

„Šiauliai“ nemažino apsukų ir ketvirtąjį kėlinį pradėję spurtu 14:0 įgijo jau 55 taškų atotrūkį (97:42). Pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje „Neptūnui“ pavyko įgyti tik sužaidus beveik 6 minutes.

Tai ne pirmas skaudus uostamiesčio ekipos pralaimėjimas Šiauliuose. Prieš du metus amerikiečio Deano Murray treniruojamas „Neptūnas“ atkrintamosiose varžybose „Šiauliams“ buvo pralaimėjęs 45 taškų skirtumu (122:77).

„Šiauliai“: Mantas Ruikis 18 (6/9 tritaškių), Jose Olivero 17, Artūras Masiulis 12, Gediminas Maceina 12, Saulius Kuzminskas 11, Antonio Grantas 10, Aurimas Kieža 10, Marius Prekevičius 8.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 20, Evaldas Dainys 13, Paulius Počiuipa 7, Marius Kasiulevičius 5 (1/6 tritaškių), Mindaugas Mockus 5, Marius Runkauskas 5.