Trečiąją pergalę per ketvirtąsias rungtynes Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai, namie 86:73 (24:20, 23:18, 19:20, 20:15) nugalėję Marijampolės „Sūduvos-Arvi“ ekipą.

Nuo mačo pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmę aikštės šeimininkai sužaidus pustrečios minutės pirmavo 11:2, tačiau suvalkiečiai nepasidavė. Sėkmingai išnaudoję netaiklius varžovų metimus ir klaidas „Sūduvos-Arvi“ krepšininkai baigiantis kėliniui rezultatą išlygino (20:20).

Sunkiai ištirpdę turėtą deficitą marijampoliečiai beveik visą antrąjį ketvirtį neleido varžovams atitolti, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką spurtavę 11:2 Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai įgijo 9 taškų persvarą (47:38).

Antroje rungtynių dalyje galutinai perėmę mačo kontrolę į savo rankas aikštės šeimininkai po Aido Viskonto baudos metimo padidino pranašumą iki 17 taškų (65:48). Vis dėlto dviejų minučių atkarpą prieš lemiamą ketvirtį laimėję 10:1 suvalkiečiai priartėjo (58:66).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Vytenio Jasikevičiaus tolimo metimo komandas skyrė tik 5 taškai (66:61), tačiau kelias atakas iš eilės nepelnę taškų marijampoliečiai leido „Nevėžiui“ susigrąžinti dviženklę persvarą ir švęsti pergalę.

Tuo tarpu „Sūduvos-Arvi“ ekipai tai buvo ketvirtoji nesėkmė per tiek pat mačų.

„Nevėžiui“: Žydrūnas Stankus 22 (6 kld.), Povilas Šakinis 15, Aidas Viskontas 11, Tomas Černukonas 10 (8 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 9, Povilas Butkevičius 9.

„Sūduvai-Arvi“: Virginijus Sirvydis 19, Vaidas Trepočka 11, Gytis Sirutavičius 9.