Nuotr. Facebook
  • „Barcelona“ pirmą kartą šiame sezone patyrė pralaimėjimą Ispanijos čempionate, nusileidusi „Movistar Estudiantes“ ekipai 70:80
  • Ketvirtąjį kėlinį katalonai pralaimėjo net 9:25
  • Šią savaitę „Barcelona“ suklupo ir Eurolygoje

Ispanijos pirmenybėse pirmąjį pralaimėjimą patyrė „Barcelonos“ (4-1) klubas. Būsimas Kauno „­Žalgirio“ varžovas išvykoje turėjo pripažinti Madrido „Movistar Estudiantes“ (2-3) ekipos pranašumą, kuriai nusileido 70:80 (11:16, 34:20, 16:19, 9:25).

Svečiai dar trečiojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklę persvarą (48:38), tačiau Madrido klubas surengė spurtą 11:1 ir rungtynėse atstatė pusiausvyrą (49:49).

Ir nors prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui katalonai turėjo 6 taškų persvarą (61:56), jų žaidimas lemiame ketvirtyje visiškai subyrėjo. Svečiai sunkiai rinko taškus, o „Movistar Estudiantes“ šovė į priekį 12:0 ir, iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei dviems minutėms, susikrovė solidžią, aštuonių taškų persvarą (74:66). Per likusį laiką „Barcelona“ nebesugebėjo grįžti į rungtynes ir šeimininkai džiaugėsi saldžia pergale.

„Movistar Estudiantes“: Sylvenas Landesbergas 27 (10/14 dvitaškių), Aleksandras Cvetkovičius 13, Alecas Brownas ir Victoras Arteaga po 10.

„Barcelona“: Thomasas Heurtelis 17, Pierre‘as Oriola 10, Ante Tomičius 9.

Šią savaitę „Barca“ suklupo ir Eurolygoje, 82:90 išvykoje nusileidusi Belgrado „Crvena Zvezda“ komandai. Antradienį katalonai savo aikštėje priims Kauno „Žalgirį“.

2017-10-22 16:51
Teoriniai šancai visuomet yra bet labai labai abejoju kad žalgiris sugebės nukauti galinga barcelona
2017-10-22 16:00