Nuotr. Twitter
  • „Trabzonspor“ 111:93 pranoko Stambulo BBSK

• Šarūnas Vasiliauskas surinko dvigubą dublį – 21 taškas ir 10 rezultatyvių perdavimų

• Tai buvo pirmoji „Trabzonspor“ pergalė Turkijos pirmenybėse šiame sezone

Šarūno Vasiliausko atstovaujama „Trabzonspor“ (1-2) ekipa užtikrintai 111:93 (26:24, 29:22, 33:22, 23:25) nugalėjo Stambulo BBSK (1-2) klubą, kurio gretose rungtyniauja Deividas Dulkys.

Įspūdingas rungtynes sužaidė Vasiliauskas. Jis rungtyniavo 32 minutes, per kurias pelnė 21 tašką (3/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 6/6 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo vieną kamuolį ir užsidirbo 4 pražangas.

Tuo metu Dulkys pasirodė kiek kukliau – jis per 23 minutes surinko 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), 2 kartus asistavo komandos draugams, sugriebė vieną atšokusį kamuolį, blokavo du varžovų metimus ir 3 kartus prasižengė.

„Trabzonspor“: Brady Heslipas 30 (7/7 dvit.), Christopheris Ewaoche Obekpa ir Šarūnas Vasiliauskas (10 rez. perd.) po 21.

Stambulo BBSK: Stefanas Bircevičius 23 (4/4 trit.), Ilkanas Karamanas ir Ivanas Buva po 17.

2017-10-22 21:45
Atrado savo Turkijoje Vasiliauskas.Užtikrintai žaidžia,kamuolius skirsto gerai.Bet kad jau ir amžius toks,jog reikia demonstruoti geriausią žaidimą.Kas ten žino,jei taip ir toliau,tai gal koks galingesnis klubas pastebės.