Nuotr.: LMKL
Nuotr. LMKL

Ketvirtąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) įsirašė titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ (4-0). Šalies čempionės išvykoje rezultatu 94:76 (32:16, 23:19, 26:21, 20:13) įveikė Ukmergės „Vilkmergę“ (1-2).

Rungtynes užtikrintai pradėjo „Sūduva“, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui jau buvo susikrovusi dviženklį pranašumą - 14:4. Gintautas Kievinas nedelsdamas paprašė minutinės pertraukėlės, bet vaizdas aikštelėje nesikeitė, o jo vadovaujamos komandos deficitas toliau augo. Pirmąjį kėlinį „Sūduva“ laimėjo užtikrintai 32:16. O po antrojo komandas skyrė jau 20 taškų (55:35).

Po didžiosios pertraukos „Sūduvos“ komanda dar labiau padidino savo pranašumą 81:56. Ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas. Rungtynes „Sūduva“ laimėjo rezultatu 94:76.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 29, Karolina Ambotaitė 13, Olivija Brown 10.

„Sūduva“: Danielle McCray 17, Lina Mikelevičienė 13, Rita Milieškienė 12, Simona Dobrovolskytė 11.

Ketvirtą pergalę iškovojo ir Vilniaus „Kibirkšties“ (4-0) komanda, kuri po atkaklios kovos 71:66 įveikė Kauno „Aisčių-LSU“ (1-4) ekipą.

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi visiškai lygiai, o po trijų kėlinių „Kibirkšties“ komanda turėjo 3 taškų deficitą, tačiau ketvirtą kėlinį sostinės ekipa pradėjo spurtu 10:0 ir perėmė rungtynių kontrolę. Likus žaisti 5 sekundėms vilnietės buvo priekyje 4 taškais, prie baudų metimų linijos stojusios kaunietės pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau kamuolį sugriebė „Kibirkšties“ atstovės ir įtvirtino pergalę.

„Kibirkštis: Gabija Meškonytė 16 (6 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė 13, Shenita Landry ir Ieva Savickaitė po 8.

„Aistės-LSU“: Klaudija Serkevičiūtė 14, Akvilė Baronėnaitė 12, Karolina Kazočiūnaitė ir Deimantė Žukaitė po 8.

Triuškinamą pergalę įsirašė Kauno raj. „Hoptrans-Sirenos“ (3-1), kurios namie 109:39 (31:7, 27:6, 27:13, 24:13) nepaliko vilčių „Šiaulių-Universiteto“ (0-4) krepšininkėms

„Hoptrans-Sirenos“: Arina Bilotserkivska 22, Eglė Tarasevičiūtė 15, Gabija Šegždaitė 12, Olena Ogorodnikova 11, Dovilė Saurazaitė, Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir Evelina Januševičiūtė po 10.

„Šiauliai-Universitetas“: Dominyka Paliulytė 16, Enrika Maniukaitė 8.