17
63%
5/8
3

Antrąją pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Venecijos „Umana Reyer“ (2-1) ekipa su Gediminu Oreliku. Ji svečiuose 81:71 (6:22, 31:17, 17:12, 27:20) pranoko Radomo „Rosa“ (0-3) krepšininkus iš Lenkijos.

Italai labai vangiai pradėjo rungtynes, o tuo pasinaudoję šeimininkai pabėgo į priekį 22:6. Visgi antrajame kėlinyje „Umana Reyer“ varžovus pavijo, o trečiajame ketvirtyje perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Puolėjas iš Lietuvos mačą pradėjo starto penkete ir per 26 minutes pelnė 11 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

„Rosa“ komandos neišgelbėjo ir iš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ atvykęs Ryanas Harrow. Amerikietis mačą pradėjo starto penkete ir per 28 minutes pelnė 18 taškų bei surinkęs 19 naudingumo balų buvo geriausias mačo žaidėjas.

„Umana Reyer“: Hrvoje Peričius 16, Michaelas Bramosas 13 (8 atk. kam.), Gediminas Orelikas ir Michaelas Jenkinsas po 11, Dominique Johnsonas ir Mitchellas Wattas po 10.

„Rosa“: Ryanas Harrow 18, Patrikas Auda 17, Kevinas Punteras 16, Michalas Sokolowskis 11.