Antrąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitiniame divizione iškovojo Tartų „Rock“ krepšininkai Jie namie 83:69 nugalėjo Ainaro Bagatskio treniruojamą „Valmiera“ komandą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 1 minutę ir 25 sekundes latviams buvo pavykę priartėti iki 7 taškų (74:67), tačiau netrukus Tanelis Teinas pelnė tris taškus paeiliui ir sugrąžino „Rock“ ekipai dviženklį pranašumą (77:67).

Galutinį tašką šiame mače padėjo George’as Tsintadze, kuris likus žaisti pusę minutės pataikė tolimą metimą ir padidino savo komandos persvarą iki 12 taškų (80:68).

Nugalėtojams Kęstutis Šeštokas per 6 aikštėje praleistas minutes pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškių, 2/2 baudų).

Pralaimėjusiųjų gretose žaidžiantis Juozas Ramanauskas per 24 minutes surinko 9 taškus (3/4 dvitaškių, 3/6 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą bei 2 kartus prasižengė.

„Rock“: Tanelis Teinas 14, George’as Tsintsadze 14, Brianas Cusworthas 12, Vallo Allingu 12, Janis Tallis 8 (9 atk. kam.).

„Valmiera“: Sandis Amolinas 17, Barnabusas Whitley 11, Juozas Ramanauskas 9, Ingus Bankevičius 8.