Sėkmingai sužaidę paskutiniąsias 13 minučių  Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo pergalę. Kauniečiai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) išvykoje 96:73 nugalėjo Marijampolės „Sūduvos-Arvi“ ekipą.

27-ąją rungtynių minutę po taiklaus Vytenio Jasikevičiaus tritaškio iš „Žalgirio“ pranašumo buvo likę tik 7 taškai (62:55), tačiau kauniečiai ketvirtį užbaigė spurtu 7:3 ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį įgijo 11 taškų atotrūkį (69:58).

Ketvirtąjį kėlinį svečiai daugiausiai Dainiaus Šalengos pastangomis pradėjo spurtu 19:6 ir susikrovė solidų 24 pranašumą (88:64), kurio per likusį rungtynių laiką nebeišvaistė ir iškovojo pergalę.

„Žalgiris“: Dainius Šalenga 21 (8/9 metimų), Tanoka Beardas 14, Marcusas Brownas 14 (4/5 tritaškių), Goranas Jurakas 10, Marco Popovičius 9, Mantas Kalnietis 9, Vilmantas Dilys 6, Artūras Milaknis 5, Eurelijus Žukauskas 4, Paulius Jankūnas 4 (Vaidotas Pečiukas).

„Sūduva-Arvi“: Virginijus Sirvydis 21, Vytenis Jasikevičius 10, Audrius Mineikis 10, Giedrius Rinkevičius 8, Aurimas Birgelis 8, Vaidas Trepočka 4, Žydrūnas Kelys 3, Tomas Černeckis 2, Ridas Globys 2 (Mindaugas Binza).

Atrinkti (0) Visi (6)
jasikevicius ir toj suduvoj ne lyderis ka sneket apie jo tolimesne karjera tai nzn, pasai 0, metimas irgi nelabai stabilus, zodziu matau kad is zmogaus nieko nesigaus arba reikia kazka pradeti labai stipriai tobulinti...
2007-10-27
+3
Gaila Peciuko, jis jau antra sezona marinuojamas ant suolo... Bent su "Suduva" galetu leisti daugiau zaisti negu 6 minutes??? Kam jis is viso "Zalgiriui" reikalingas. "Neptune" bent lyderis buvo...
2007-10-27
+5
Nu va Šalenga nors per šitas rungtynes atsigavo.Gaila kad Pečiukas nepasizymejo.