Nuotr. PA Image – Scanpix
  • Bambergo „Brose“ išvykoje 80:76 palaužė Malagos „Unicaja“ ir pasiekė pirmąją pergalę Eurolygoje šiame sezone
  • Rungtynės buvo itin atkaklios – nė viena iš ekipų nepirmavo didesniu nei 8 taškų skirtumu
  • Puikų pasirodymą surengė Nemanja Nedovičius, pelnęs 26 taškus

Trečiajame Eurolygos ture įspūdingas mūšis virė Malagoje, kur Bambergo „Brose“ (1-2) ekipa 80:76 (24:22, 15:13, 15:23, 26:18) po atkaklios kovos palaužė vietos „Unicaja“ (1-2).

15
27
100%
7/7
1

Praktiškai visą laiką taškas į tašką vykusiose rungtynėse nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Ketvirčio viduryje „Brose“ surengė spurtą 7:0 ir įgijo trapią persvarą (73:66). Vis tik šeimininkai rankų nuleisti neketino ir atsakė savąja atkarpa 10:3, kuri likus kiek daugiau nei minutei iki ketvirčio pabaigos leido visiškai panaikinti turėtą deficitą (76:76).

Likus žaisti beveik minutę, Augustine‘as Rubitas realizavo abu baudos metimus ir grąžino dviejų taškų persvarą Bambergo klubui (78:76). Vos po kelių akimirkų Leonas Radosevičius turėjo puikią galimybę įtvirtinti ekipos pergalę, tačiau prametė abu baudos metimus ir rezultatas liko nepakitęs.

Puikias rungtynes sužaidęs Nemanja Nedovičius ėmėsi iniciatyvos ir bandė rezultatą išlyginti, bet jo dvitaškis tikslo nepasiekė, o Lucca Staigeris prie baudų linijos neklydo ir likus vos kelioms sekundėms, „Brose“ klubui sukrovė solidžią – 4 taškų persvarą (80:76).

„Unicaja“ dar spėjo išmesti tritaškį, kuris tikslo nepasiekė ir Andrea Trinchierini auklėtiniai šventė pirmąją Eurolygos pergalę šiame sezone.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 26, Giorgi Šermadini 10, Sasu Salinas 7.

„Brose“: Ricky Hickmanas 18, Augustine‘as Rubitas 15 (11 atk. kam.), Lucca Staigeris 13.