Thomasas Heurtelis Nuotr.: LaPresse – Scanpix
Simone Pianigiani Nuotr.: LaPresse – Scanpix

• Katalonams tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės

• Geriausias sezono rungtynes sužaidė Mantas Kalnietis, pelnęs 14 taškų

• Artūras Gudaitis prie pergalės prisidėjo 7 taškais ir 11 atkovotų kamuolių

• Šiame susitikime „Barca“ iššvaistė 15 taškų pranašumą

Iššovęs Mantas Kalnietis sužaidė geriausią sezono susitikimą, kuris padėjo Milano „AX Armani Exchange“ (1-3) nutraukti trijų pralaimėjimų seriją ir pasiekti pirmąją pergalę šiame Eurolygoje sezone.

Foto galerija

„Dizainieriai“ savo aikštėje 78:74 po atkaklios kovos palaužė „Barcelonos“ (1-3) krepšininkus, kuriems tai trečiasis pralaimėjimas.

Lietuvos rinktinės įžaidėjas per 19 minučių pelnė 14 taškų (6/9 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 16 naudingumo balų.

Ne ką prasčiau pasirodė ir kitas „AX Armani Exchange“ lietuvis Artūras Gudaitis. Jis per 18 minučių įmetė 7 taškus (3/6 dvitaškiai, 1/4 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, užsidirbo dvi asmenines pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Svečiai antrajame kėlinyje turėjo susikrovę net 15 taškų persvarą (34:19), tačiau „Armani Exchange“ ketvirtį užbaigė įspūdingu 20:5 spurtu ir prieš prasidedant ilgajai pertraukai rezultatas jau buvo lygus (39:39).

Antroji rungtynių dalis klostėsi itin įnirtingai, o apčiuopiamą persvarą šeimininkai susikrovė ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai po Artūro Gudaičio dvitaškio pranašumas išaugo iki 7 taškų (72:65).

Tačiau „Barcelonos“ krepšininkai rankų nenuleido ir po Pau Ribaso dviejų taškų su pražanga svečių deficitas tesiekė du taškus (74:76). Vis dėlto jau kitame epizode Adrienas Moermanas užsidirbo nesportinę pražangą, o po vieną baudos metimą realizavę Vladimiras Micovas ir Gudaitis įtvirtino šeimininkų pergalę.

„AX Armani Exchange“: Jordanas Theodore‘as 19, Mantas Kalnietis 14, Kalebas Tarčevskis 11 (8 atk. kam.)

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro ir Thomasas Heurtelis po 13, Pau Ribas 12.

2017-10-27 07:01
Rightwing
Pala, o kartais Barcelonos pergaliu/pralaimejimu balansas 1/3? Juk pirmas rungtynes jie laimejo pries panathinaikos. Zurnaliugos, pasitaisykit gal, ok?

Dfg
Kas matė varžybas tai tikrai matė Kalniečio įtaka varžyboms, daug ramesnis ir užtikrintesnis žaidimas buvo su kalniečiu aikštelėj