• Maskvos CSKA 98:80 neturėjo vargo su Stambulo „Anadolu Efes“ klubu, kuris Eurolygoje lieka be pergalių

• Leo Westermannas prie svečių pergalės prisidėjo 6 taškais ir 4 rezultatyviais perdavimais

• Kitas buvęs žalgirietis, Brockas Motumas, pelnė 2 taškus

• CSKA krepšininkai šiame susitikime suklydo vos 3 kartus, o šeimininkai kamuolį prarado 16 kartų

Maskvos CSKA (3-1) išvykoje 98:80 (27:26, 27:17, 19:17, 25:20) susitvarkė su Stambulo „Anadolu Efes“ (0-4) klubu, kuris vis dar laukia savo pirmosios pergalės Eurolygoje.

18
26
5
78%
7/9

Svečiai pamatus pergalei kloti pradėjo jau antrajame kėlinyje, kai po galingo spurto 15:4 įgijo 13 taškų pranašumą (48:35).

Po ilgosios pertraukos CSKA apsukų nemažino ir laimėję atkarpą 13:3 pradėjo šeimininkų triuškinimą (69:52).

Ketvirtajame kėlinyje „Anadolu Efes“ situacijos aukštyn kojomis apversti nesugebėjo ir svečiai džiaugėsi užtikrinta pergale.

Šiose rungtynėse dalyvavo ir du buvę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Leo Westermannas CSKA gretose per 14 minučių pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškiai), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį bei surinko 9 naudingumo balus.

Tuo metu Brockas Motumas per 7 minutes surinko 2 taškus (2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, kartą suklydo ir surinko 2 naudingumo balus.

Šeimininkų neišgelbėjo ir sportinę formą įgaunantis Krunoslavas Simonas, kuris šiame susitikime pelnė 23 taškus. Įdomu tai, jog kroatas per pirmuosius du Eurolygos susitikimus nepelnė nė taško ir prametė visus 14 metimų iš žaidimo, tačiau per pastarąsias dvi rungtynes jis iš viso surinko 43 taškus, o iš žaidimo įmetė 15 metimų iš 24 bandymų.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 23 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Joshas Adamsas 17, Bryantas Dunstonas 14.

CSKA: Willas Clyburnas 20 (7/11 dvit.), Nando De Colo 18 (7/9 dvit.), Sergio Rodriguezas 14.

2017-10-28 01:14
Konkurencija didesnė Motumui,už tai ir laiko nedaug gauna.Treneris taip pat dar matyt juo nelabai pasitiki.Pati komanda kol kas varganai atrodo.Sudėtis nesusilpnėjo po pernai metų,bet nesiklijuoja žaidimas.Dar vienas prastas sezonas Efesui nusimato.