Nuotr. Sputnik-Scanpix
  • „Panathinaikos“ 70:68 palaužė „Fenerbahče“ ekipą
  • Rungtynių herojumi tapo Nikos Pappas, kuris ne tik pelnė 24 taškus, bet ir įmetė pergalę nulėmusį tritaškį

• Lukas Lekavičius per 12 minučių surinko 3 taškus ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus

Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (2-2) ketvirtajame Eurolygos ture 70:68 (19:21, 17:23, 17:11, 17:13) iškovojo įspūdingą pergalę prieš Stambulo „Fenerbahče“ (2-2) klubą.

24
23
67%
2/3
58%
7/12

Likus kiek mažiau nei trims minutėms iki rungtynių pabaigos po Jano Vesely metimo iš po krepšio svečiai išsiveržė penkių taškų persvara (66:61).

Tuomet iniciatyvos ėmėsi Nikos Pappas, kuris inicijavo spurtą 6:0 ir likus minutei iki kėlinio pabaigos išvedė šeimininkus į priekį (67:66).

Vos po kelių akimirkų Luigi Datome taikliais baudų metimais sugrąžino pranašumą savo ekipai (68:67), tačiau paskutinį žodį tarė Pappas. Jis likus 1,2 sekundės smeigė tritaškį, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, buvo pergalingas.

Šiose rungtynėse Lekavičius per 12 minučių pelnė 3 taškus (1/2 tritaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, kartą suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Nikos Pappas 24, Nickas Calathesas 12, Chrisas Singletone‘as ir Thanasis Antetokounmpo po 6.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 15, Bradas Wanamakeris ir Nicolo Melli (8 atk. kam.) po 14.

2017-10-28 01:04
Slabnai šiemet Feneras atrodo.Neatsiranda pamainos išvykusiam Bogdanovičiui ir puolimas stipriai stringa.Apginti titulą bus labai sunku,nes žaidimas kol kas ne koks pas turkus.