Gediminas Maceina Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Žydrūnas Urbonas Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Tomas Dimša Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Denysas Lukašovas Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Dovis Bičkauskis Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
  • „Juventus“ 77:68 nugalėjo „Vytauto“ krepšininkus ir pasiekė pirmąją pergalę LKL šiame sezone

• „Vytautui“ tai buvo aštuntasis pralaimėjimas iš eilės

• Net penki šeimininkų krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių

Utenos „Juventus“ (1-8) po aštuonių pralaimėjimų iš eilės pasiekė pirmąją pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Foto galerija

Uteniškiai namuose 77:68 (20:9, 18:14, 16:15, 23:30) įveikė buksuojančius Prienų-Birštono „Vytauto“ (0-8) krepšininkus, kurie patyrė aštuntąją nesėkmę paeiliui ir toliau lieka be pergalių.

Šeimininkai jau nuo pat pirmojo kėlinio perėmė iniciatyvą į savo rankas ir mačą pradėjo spurtu 15:5, taip susikraudami dviženklę persvarą.

Antrajame kėlinyje „Juventus“ laimėjo dar vieną įspūdingą atkarpą 16:2, leidusią nuo „Vytauto“ atitrūkti per 17 taškų (38:21).

Po ilgosios pertraukos vaizdas iš esmės nesikeitė ir tik mačui artėjant į pabaigą svečiai buvo sumažinę atsilikimą iki 7 taškų, tačiau „Juventus“ į tai atsakė savo sėkmingomis atakomis ir galutinai nusprendė rungtynių baigtį.

„Juventus“: Dovis Bičkauskis ir Anthony Irelandas po 15, Mindaugas Kupšas, Laronas Dendy ir Maksimas Kornijenka (11 atk. kam.) po 11.

„Vytautas“: Justas Sinica 17 (3/13 trit.), Eigirdas Žukauskas 14, Tomas Dimša 13.

Rungtynių vaizdo apžvalga:

Trenerių komentarai:

2017-10-29 16:02
turbut lauks iki 0-10 tada bus ate seskui
2017-10-28 21:15
seskui
Sunkios dienos be pergaliu kolkas su zaidejais sunku susitarti konferensijoi nusiviles sneka

2017-10-28 19:51
Nu pagaliau Juvė laimėjo.Gal pagaliau pradės lipti iš tos duobės.Urbonas puikiai nuteikė komandą per tas kelias vadovavimo dienas.O Šeškui toliau krachas tęsiasi.Gali būti,kad ir pasitrauks iš posto,jei toliau taip nesiseks.

vytautas
Seskus gales nors ir plauku neturi rautis dar seskus is kantrybes iseis be pergaliu