Ukrainos krepšinio čempionato ketvirtojo turo rungtynėse šeštadienį Algirdo Brazio treniruojamas Mariupolio „Azovmaš“ klubas, kuriam atstovauja Tomas Delininkaitis, svečiuose 93:68 sutriuškino Odesos "Odessa" ekipą.

Delininkaitis per 23 minutes surinko 13 taškų (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 3/5), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Sergejus Liščukas. Jis pelnė 16 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. Panagiotis Liadelis įmetė 15 taškų.

Odesos ekipoje Aleksejus Poltorackis surinko 18 taškų.

„Azovmaš“ turi keturias pergales iš tiek pat galimų.

Čerkasų „Čerkaski mavpy“ komanda, kuriai atstovauja du lietuviai, išvykoje po pratęsimo 97:101 nusileido Južno „Chimik“ ekipai.

Čerkasų komandoje Rolandas Jarutis per 39 minutes surinko 17 taškų (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 0/1, baudos 9/15) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Martynas Andriukaitis per 30 minu2i7 įmetė 6 taškus (dvitaškiai 3/7, tritaškiai 0/2) ir atkovojo 5 kamuolius.

Rezultatyviausiai Čerkasų ekipoje rungtyniavo Leonas Rodgersas, pelnęs 32 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius.

Južno klube 24 taškus surinko Goranas Čakičius.

„Čerkaski mavpy“ sąskaitoje – dvi pergalės ir du pralaimėjimai.

Kitose rungtynėse Sumų „Sumychimprom“ komanda, kurią treniruoja Rimas Endrijaitis, namuose 55:86 pralaimėjo Kijevo „BC Kyiv“ krepšininkams.

Sumų komandai Olegas Koženecas pelnė 10 taškų, Kijevo ekipoje Arturas Drozdovas surinko 15 taškų.

„Sumychimprom“ ekipa laimėjo vienerias iš ketverių žaistų rungtynių.