Amžius: 32
Ūgis: 198 cm
Svoris: 98 kg
Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Madrido „Real“ (6-0) su Jonu Mačiuliu Ispanijos pirmenybėse ir toliau žengia be pralaimėjimų. Šį kartą „karališkasis“ klubas išvykoje 100:95 (18:17, 21:28, 29:28, 32:22) turėjo vargo su lygos autsaideriais Burgoso „CB Miraflores“ ekipa (0-6), kurios garbę gina Deividas Gailius ir Tadas Sedekerskis.

Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidė Mačiulis, kuris per 25 minutes pelnė 11 taškų (1/1 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo vieną pražangą ir surinko 15 naudingumo balų.

Tuo metu pralaimėjusiųjų gretose vienas iš lyderių buvęs Gailius per 27 minutes surinko 16 taškų (2/3 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 18 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis trenerio sprendimu aikštelėje nepasirodė.

„CB Miraflores“: Deonas Thompsonas 20 (8/11 dvit.), Deividas Gailius 16 (2/3 dvit., 3/4 trit.), Sebas Saizas 15.

„Real“: Facundo Campazzo 17 (7/8 dvit.), Luka Dončič 16, Santiago Yusta 15 (3/3 dvit., 2/2 trit.).