Nuotr. LaPresse - Scanpix
  • Venecijos komanda pergalių seriją pratęsė 88:87 įveikdama „Virtus“
  • Vos vieną metimą prametęs Orelikas nugalėtojams pelnė 17 taškų
  • Lietuvis rungtynių pabaigoje pelnė 4 svarbius taškus

Penktąją pergalę iš tiek pat galimų Italijos krepšinio lygoje iškovojo Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ (5-0) komanda. Ji svečiuose 88:87 (16:25, 23:22, 29:28, 20:12) patiesė galingą sudėtį surinkusią Bolonijos „Virtus“ (3-2).

GM: 3

Orelikas per 24 minutes pelnė 17 taškų (2/2 dvit., 3/4 trit., 4/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, keturis kartus suklydo, dukart prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas bei surinko 20 naudingumo balų.

Likus trims minutėms iki mačo pabaigos Orelikas pelnė 4 taškus paeiliui ir savo komandai suteikė minimalią persvarą (86:85).

Netrukus po vieną baudos metimą Venecijos komandai pridėjo Michaelas Bramos ir MarQuezas Haynesas, o Alessandro Gentile dvitaškis situacijos nebepakeitė – dar vieną pergalę šventė „Umana Reyer“.

„Virtus“: Alessandro Gentile 19 (11 atk. kam.), Pietro Aradori 18 (5 rez. perd.), Kenny Lawsonas 16 (7 atk. kam.), Marcusas Slaughteris ir Oliveris Lafayette’as po 7.

„Umana Reyer“: Dominique Johnsonas 19 (5 rez. perd.), Hrvoje Peričius 18, Gediminas Orelikas 17 (6 atk. kam.), Michaelas Jenkinsas 9, MarQuezas Haynesas (6 rez. perd.) ir Michaelas Bramos po 8.

2017-10-29 22:20
Opa
Kai komandele pas bolonija... gentile, aradori, slaughteris, lafayetas...

--
2017-10-29 21:04
Per silpna komanda ir čempionatas orelikui . Pats laikas kelti sparnus kur nors į Ispaniją ar Vokietiją. Puolimas geras gynyba daugiau mažiau pusę velnio . Geras žaidėjas kuris tikrai europos taurėje bet kurioje komandoje butu lyderis