14
34
3
9

Arti trigubo dublio buvęs Donatas Sabeckis atvedė „Šiaulių“ (2-0) komandą į antrąją pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL). Antano Sireikos auklėtiniai namuose 86:61 (22:15, 29:22, 19:12, 16:12) nugalėjo Liepojos „Betsafe/Liepaja“ (0-2) komandą.

Šiauliečiai pagrindinį darbą nuveikė dar pirmojoje mačo dalyje. Po dviejų kėlinių šeimininkų pranašumas siekė 14 taškų (51:37). Po pertraukos šiauliečiai pranašumą dar padidino.

Puikų pasirodymą šiame mače surengė Sabeckis, kuris per 25 minutes pelnė 14 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 1 kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 32 naudingumo balus.

„Šiauliai“ įspūdingai karaliavo po krepšiu, kur kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 49:25.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 18, Omaras Prewittas 15, Donatas Sabeckis 14 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Giedrius Stankevičius 11 (8 atk. kam.), Šarūnas Beniušis 10.

„Betsafe/Liepaja“: Toms Leimanis 22, Roberts Krastins 16, Karlis Lasmanis 9.

2017-11-01 11:30