Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Thunder“ „Bucks“ krepšininkus svečiuose pranoko 110:91
  • Joks kitas žaidėjas „Bucks“ komandoje be Antetokounmpo neįmetė dviženklio taškų skaičiaus

Didydis Oklahomos „Thunder“ (4-3) trejetas sutiko rimtą kandidatą į reguliariojo sezono MVP titulą Giannį Antetokounmpo bei jo Milvokio „Bucks“ (4-3), tačiau pergalę iškovojo svečiai iš Oklahomos.

14
22
11
2

„Thunder“ svečiuose varžovus nugalėjo 110:91 (31:23, 29:19, 25:22, 25:27).

Rezultatyviausias šiuo metu NBA žaidėjas graikas Antetokounmpo šiame susitikime pelnė 28 taškus (7/11 dvit., 2/3 trit., 8/9 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, „Bucks“ lyderį pirmajame kėlinyje varžė pražangos – dėl šios problemos graikas ant suolo praleido didžiąją pirmojo kėlinio dalį.

„Bucks“ komandai pritrūko kitų žaidėjų indėlio – joks Antetokounmpo komandos draugas šįkart nepelnė dviženklio taškų skaičiaus.

„Russellas kontroliuoja rungtynių tempą. Niekas negali išstumti jo iš baudos aikštelės, o mes gauname progų mesti laisvi“, – apie Westbrooko pasirodymą sakė Paulas George'as.

Praėjusio sezono NBA MVP buvo per žingsnį nuo dar vieno trigubo dublio – jis pelnė 12 taškų (5/10 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 28, Khrisas Middletonas ir Rashadas Vaughnas po 9, Mirza Teletovičius ir Thonas Makeris po 8.

„Thunder“: Paulas George'as 20, Carmelo Anthony ir Jerami Grantas po 17, Stevenas Adamsas 14 (11 atk. kam.), Russellas Westbrookas 12 (10 atk. kam., 9 rez. perd.).