• „Panathinaikos“ su Luku Lekavičiumi 84:85 pralaimėjo „Baskonia“ ekipai

• Rungtynių herojumi tapo Rodrigue'as Beaubois, kuris likus 1,5 sekundės išvedė šeimininkus į priekį

• Tai buvo pirmoji „Baskonia“ pergalė šiame Eurolygos sezone

• Lekavičius per 9 minutes pelnė 3 taškus

Atėnų „Panathinaikos“ (2-3) su Luku Lekavičiumi išvykoje apmaudžiai 84:85 (24:27, 21:20, 22:16, 17:22) nusileido Vitorijos „Baskonia“ (1-4) ekipai, kuriai tai buvo pirmoji pergalė šiame Eurolygos sezone.

20
23
86%
6/7
3

Lekavičius šiame susitikime negavo daug progų pasireikšti ir per 9 minutes pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, kartą suklydo, užsidirbo 2 asmenines pražangas ir susitikimą baigė su 0 naudingumo balų.

Lemiamo ketvirčio pradžioje, po Lekavičiaus tritaškio ir Jameso Gisto dvitaškio, svečiams pavyko susikrauti kiek solidesnę 7 taškų (72:65) persvarą, tačiau iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms rezultatas jau buvo lygus (74:74). Į tai „Panathinaikos“ atsakė atkarpa 7:2 ir, likus kiek mažiau nei 3 minutėms, pirmavo 81:76.

Vis tik iki rungtynių pabaigos likus 28 sekundėms, Jaysonas Grangeris įmetė tritaškį ir šeimininkų atsilikimą sumažino iki minimumo (83:84).

„Panathinaikos“ paprašė minutės pertraukėlės ir kitos atakos metu Niko Pappo metimas buvo blokuotas, o kitoje aikštelės pusėje Beaubois pelnė du taškus ir likus vienai sekundei išvedė „Baskonia“ į priekį (85:84).

Svečiai paprašė dar vienos minutės pertraukėlės, tačiau lemiama ataka baigėsi klaida ir šeimininkai šventė pirmąją Eurolygos pergalę šį sezoną.

„Baskonia“: Jaysonas Grangeris 20 (6/7 trit.), Tornikė Šengelija ir Rodrigue‘as Beaubois po 15.

„Panathinaikos“: Nikos Pappas 22 (7/10 metimai), Jamesas Gistas 16 (7/7 dvit.), Chrisas Singletonas 15, Nickas Calathesas 14 (14 rez. perd.)