DeJounte Murray ataka Nuotr.: AP - Scanpix
Popovichiaus emocijos Nuotr.: AP - Scanpix
Thompsono tolimas metimas Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Pačulijos metimas Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Rudy Gay metimas Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
  • „Warriors“ šventė triuškinamą pergalę, nors vienu metu turėjo 19 taškų deficitą

• Ketvirtajame kėlinyje buvo išvarytas Greggas Popovichius
  • Tai buvo ketvirtasis „Spurs“ pralaimėjimas paeiliui

Emocijų kupiname mače San Antonijuje čempionų titulą ginanti Oklando „Golden State Warriors“ (6-3) ekipa 112:92 (24:33, 26:22, 34:23, 28:14) patiesė „Spurs“ (4-4). Tai buvo ketvirtasis Greggo Popovichiaus auklėtinių pralaimėjimas paeiliui.

„Spurs“ vis dar vertėsi be traumas besigydančių Kawhi Leonardo bei Tony Parkerio.

Puikią dvikovos pradžią aikštelės šeimininkams paženklino triuškinantis Danny Greeno dėjimas per Keviną Durantą. „Warriors“ puolėjui pirmasis mačo ketvirtis klostėsi tragiškai, jis prametė visus 8 pirmuosius metimus.

Šešis tritaškius per pirmą kėlinį pataikiusi „Spurs“ įgijo rekordinę 19 taškų persvarą (31:12).

„Sudėtinga būti lapkrityje, o galvoti apie balandį, gegužę ar birželį. Visgi mes žinome, ko reikia norint laimėti čempionatą. Iš tokių rungtynių galime pasiimti labai daug“, – sudėtingo starto priežastį įvardino Stephas Curry.

Dėka kietos gynybos „Warriors“ sugebėjo sugrįžti į rungtynes. Pirmajame kėlinyje varžovams leidę atakuoti krepšį 48 proc. taiklumu, Oklando ekipos krepšininkai antrajame kėlinyje juos pristabdė iki 33 proc.

Puikiai iš toli pirmajame kėlinyje metusi „Spurs“ per likusius tris kėlinius pataikė vos 1 tritaškį.

Trečiojo kėlinio pradžioje Durantas pataikė tritaškį bei pirmą kartą išvedė svečius į priekį (60:57).

„Mūsų susikaupimas, ypatingai gynyboje, įžiebė spurtą, – sakė Klay Thompsonas. – Kai mes sugebame tai padaryti, tuomet galime bėgti į greitas atakas bei rinkti lengvus taškus.“

Varžovus tolimais metimais žudęs Thompsonas iš viso pataikė 5 tritaškius. Gynėjas jau 63-iose rungtynėse paeiliui pataiko nors vieną tolimą metimą. Tai yra ilgiausia serija šiuo metu lygoje.

21
26
3
100%
4/4

Dvikovai artėjant į pabaigą neatlaikė Greggo Popovichiaus nervai. Audringai į teisėjų sprendimą reagavęs specialistas buvo apdovanotas antrąja technine pražanga bei išvarymu iš aikštelės.

Be trenerio likusi ekipa galutinai subyrėjo, o „Warriors“ šventė įtikinamą pergalę. Steve'o Kerro kariauna 19 taškų deficitą sugebėjo paversti 20 taškų pranašumu.

Tai buvo pirmosios Zaza Pačulijos rungtynės San Antonijuje, po to, kai praėjusių sezono Vakarų konferencijos finalo serijoj traumą patyrė Kawhi Leonardas. Gruzinas viso mačo metu buvo nušvilpinėjamas vietos sirgalių.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 24 (10 atk. kam.), Kyle'as Andersonas 16, Pau Gasolis 11, Rudy Gay 9.

„Warriors“: Klay Thompsonas 27 (5/8 trit.), Kevinas Durantas 24, Stephenas Curry 21, Draymondas Greenas 16 (7 rez. perd.).

Rungtynių reportažas:

2017-11-03 19:46
kasioguru
ziurejimas nuo 10 m. nieko nesako, nes tau dabar gal ir 20 nera (sprendziant is komentaru turinio). :D

o atsipalaidavimas yra eiline sablonine nesamone, kuria daznai kartoja tupi kasioriai - kazkaip reik pasiteisint, o protingiau sugalvot neiseina. :D taip, buna ir tokiu variantu, pvz tie patys GS pernai namie pries Memfi 4 kl. turejo +20 ir gavo, va ten tikrai, kad per anksti pradejo nesistengt. o siuo atveju visai ne i tema - zaidi be 2 lyderiu pries favoritus, kurie anksciau jau lygiai taip pat yra atsilose (pernai berods), tai koks gali but atsipalaidavimas dar pirmam keliny? :D Spurs kaip zaide taip zaide, tik GS supyke ijunge kita pavara, va ir visa esme.
2017-11-03 17:29
Kašę nuo 10 m.žiūriu,tai patikėk-nusimanau tikrai nemažai. ;-) Dėl rungtynių,tai taip-ir gintis GSW pradėjo,bet nenuneig fakto,jog ir Spurs žaidėjai šiek tiek atsipalaidavo per anksti įgiję persvarą.Daugumai komandų taip būna,kai greit persvarą susikrauna.Spursai ne išimtis.

--
2017-11-03 16:31
kasioguru
tai jei matei ir tokias sablonines nesamones rasineji, eitum geriau ziuret kazka kita, nes kasio tu visai nesupranti. GS 19 tasku gali atlost per puse kelinio, o pagal tave Spurs jau pirmam keliny atsipalaidavo. :D kaip galima taip nusisneket?
2017-11-03 15:24
Tam,kad tave paerzint. :-) Ir mačiau varžybas.

--
2017-11-03 13:12
kasioguru
djgafferis eilini karta savo vejus rasineja nemates vsrzybu, Spurs mat atsipalaidavo... :D ten GS gerai spustelejo gynyboj ir apsiverte viskas. kam tu isvis rasineji, jei visada neturi ka parasyt?
2017-11-03 12:28
Kas jau kas,bet GSW sugeba atžaisti didelę persvarą.Tą tikrai turėjo žinoti Spursai.Per anksti įgijo tą nemenką pranašumą,kiek atsipalaidavo ir GSW to tik tereikėjo.Į duobę pateko Spurs.Ketvirtas iš eilės pralaimėjimas,nors startas geras buvo.Greičiau Kawhi grįžtų.

2017-11-03 07:40
Kunigas nenupezek jei tik ka atsibudai i mokykla. Reikejo rungtynes ziureti, snargly.
2017-11-03 07:38