Nuotr.: LMKL
Nuotr. LMKL

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) šeštojo turo centrinėje dvikovoje susititiko Marijampolės „Sūduvos“ (5-1) krepšininkės ir Vilniaus „Kibirkšties“ (5-1) ekipa, kuri 71:76 (11:31, 22:14, 18:14, 20:17) turėjo pripažinti varžovių pranašumą bei patyrė pirmąją nesėkmę šiame sezone.

17
21
60%
3/5
7

Po pirmojo kėlinio „Sūduva“ pirmavo net 20 taškų (31:11), tačiau charakterį parodžiusios vilnietės kovėsi iki pat pabaigos ir vienu metu netgi buvo išsiveržusios į priekį (69:68). Vis dėlto, užtikrinčiau rungtynių pabaigą sužaidusios šeimininkės pergalės iš rankų nepaleido.

„Sūduva“: Danielle Marie McCray 17 (7/8 dvit.), Greta Tamašauskaitė 13, Rita Milieškienė ir Lina Mikelevičienė po 11.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 23, Agnė Bobinaitė ir Shenita Lasha Landry po 11.

Kitame susitikime dar vienos čempionato lyderės, Kauno „Hoptrans-Sirenos“, neturėjo vargo su Ukmergės „Vilkmergės“ (1-4) krepšininkėmis, kurias sutriuškino 87:49 (24:16, 30:11, 16:13, 17:9).

Kaunietės įtikinamą persvarą susikrovė antrajame kėlinyje, kai spurtavo 13:2 ir susikrovė 19 taškų pranašumą (37:18). Kone iš karto sekęs dar vienas spurtas, po dviejų kėlinių, leido „Hoptrans-Sirenoms“ turėti 27 taškų persvarą (54:27).

„Vilkmergės“ klubas įvykių aikštėje po ilgosios pertraukos pakeisti nesugebėjo ir buvo priverstas susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu.

„Hoptrans-Sirenos“: Dovilė Saurazaitė, Arina Bilotserkivska (8 rez. perd.), Kristė Druskytė (9 atk. kam.) po 12.

„Vilkmergė“: Karolina Ambotaitė 17 (5/8 dvit.), Kamilė Berenytė ir Rita Žilinskaitė po 11.