• „Real“ 84:74 įrodė pranašumą prieš „Iberostar“

• Jonas Mačiulis šioms rungtynėms registruotas nebuvo

• Madrido klubas susitikimą baigė spurtu 9:0

• Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė Felipe Reyesas, pelnęs 18 taškų

Madrido „Real“ (7-0) ir toliau išlieka nenugalimi Ispanijoje. Šį kartą Pablo Laso auklėtiniai svečiuose po atkaklios kovos 84:74 (18:23, 24:19, 18:14, 24:18) palaužė Tenerifės „Iberostar“ (4-3) ekipą.

„Karališkasis“ klubas savo žaidimo primesti nesugebėjo visų rungtynių metu ir nugalėtojas paaiškėjo tik per paskutines susitikimo minutes.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutės, „Real“ pranašumas tesiekė vieną tašką (75:74), tačiau svečiai susitikimą užbaigė atkarpa 9:0 ir taip išsprendė visus reikalus.

Jonas Mačiulis šiam susitikimui registruotas nebuvo.

„Iberostar“: Mike‘as Tobey ir Timas Abromaitis po 12, Rodrigo San Miguelis, Mateušas Ponitka ir Nicolas Richotti po 10.

„Real“: Felipe Reyesas 18 (5/7 dvit.) Fabienas Causeuras 15, Anthony Randolphas ir Luka Dončičius po 11.