• „Dzūkija“ svečiuose 79:75 įveikė „Nevėžį“
  • Alytiškiai po pergalės pakilo į penktąją vietą LKL pirmenybėse
  • „Nevėžis“ suklupo po 3 pergalių iš eilės
  • Alejandro Hernandezas buvo netoli trigubo dublio – pelnė 14 taškų, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir sugriebė 7 kamuolius

Trijų Kėdainių „Nevėžio“ (3-5) pergalių seriją nutraukė ir į penktąją vietą Betsafe-LKL pirmenybėse šovė Alytaus „Dzūkijos“ (5-5) komanda, kuri Kėdainiuose triumfavo 79:75 (19:16, 17:19, 25:22, 18:18).

14
28
12
100%
4/4

Trečiojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus (38:38), tačiau „Dzūkija“ spurtavo 19:8 ir pabėgo 11 taškų persvara (57:46).

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus dvi minutes „Nevėžis“ priartėjo iki 2 taškų (62:64), tačiau Paulius Petrilevičius pelnė 6 taškus ir alytiškiams suteikė 5 taškų atsargą (72:67).

Prasidėjus paskutinei minutei „Dzūkija“ pirmavo 6 taškais, bet Rytis Juknevičius šeimininkų deficitą sumažino iki 4 taškų. Visgi Gediminas Žalalis likus 24 sekundėms smeigė tritaškį ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

Alytiškių gretose legionierius iš Ispanijos Alejandro Hernandezas buvo netoli trigubo dublio. Gynėjas per 34 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Įžaidėjas surinko 28 naudingumo balus.

„Nevėžis“: Vladislavas Koreniukas 17 (5 atk. kam.), Gintautas Matulis 12 (5 atk. kam.), Valerijus Lichodejus ir Rihards Kuksiks po 11.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 18 (9/11 dvit., 7 atk. kam.), Alejandro Hernandezas 14 (7 atk. kam., 12 rez. perd.), Anatolijus Kaširovas 12 (7 atk. kam.), Gediminas Navickas 11.

2017-11-06 22:53
Cia ne dzukai laimejo.o cvirka su savo keitimais eilini karta pjove griba.juodis rimciau diriguotu.geriau jaucia graju.

--
2017-11-06 21:35
Nevėžiui aiškiai Granto ir Woodardo gero žaidimo pritrūko.Abu lyderiai buvo totalūs minusai.Gal ir nuovargis pasijautė,nes žaidė iš eilės 3 varžybas per 6 dienas.Dzūkai tuo tarpu duoda vaizdų,ypač Hernandezas.Jei ir toliau taip,tai vėl gali grįžti į Ispaniją,į kokią stipresnę komandą.

--
2017-11-06 19:42
7even
Lietuvoj komandu yra trys lygiai: Zalgiris, Lietkabelis. Tada Lietuvos Rytas ir Neptunas. Tada visos likusios.
2017-11-06 19:36
lkl
stebina si sezona dzukija galima stebetis dzukijos rezultatais gal ir nebutu 5 kai sedi dugne vytautas juventus be zybejimo
2017-11-06 19:26
mindosas
Pacesas turbut gerai saibu uzsiprase,kad Hernandezas dar ne Lietuvos ryte

--
2017-11-06 19:18
mauras
LKL lygis tai ziaurus....manau Ispanijos prasciausia komanda laisvai zaistu LKL finale
2017-11-06 18:56