Vieta lygoje: 4
Geriausias pasiekimas: 27
Blogiausias pasiekimas: 16
Daugiausia pataiko: Vladimir Stimac

Šarūnas Vasiliauskas sužaidė solidžias rungtynes prieš Eurolygos komanda, tačiau jo atstovaujama Trabzono „Trabzonspor“ (1-4) ekipa patyrė nesėkmę. Ji namuose 89:96 (23:21, 20:19, 15:19, 26:25, 5:12) per pratęsimą nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (4-1) krepšininkams.

Pratęsimą išplėšė „Trabzonspor“ lyderis Calebas Greenas, kuris pataikė išlyginamąjį dvitaškį likus žaisti 2 sekundes. Visgi per papildomas penkias minutes šeimininkai užstrigo puolime ir svečiai iš Stambulo iškovojo dar vieną pergalę.

Vasiliauskas mačą pradėjo starto penkete ir per 35 minutes pelnė 14 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 7/8 baud. met.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir 2 kartus suklydo.

„Anadolu Efes“: Erickas McCollumas 27, Krunoslavas Simonas 19, Vladimiras Štimacas 15 (12 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 14, Joshua Adamsas 11.

„Trabzonspor“: Calebas Greenas 25 (9 atk. kam.), Brady Heslipas 17, Osiris Eldridge'as 15, Šarūnas Vasiliauskas 14, Christopheris Obekpa 9 (13 atk. kam.).

2017-11-07 11:14