Triuškinančią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai. Kėdainiškiai namie 81:56 sutriuškino Vilniaus „Sakalus“.

Kėdainiškiai nuo pat rungtynių pradžios ėmė diktuoti savo žaidimo sąlygas, o įpusėjus pirmajam kėliniui po taiklios Paulius Joneliūno baudos komandas skyrė jau 10 taškų (14:4).

18-ąją mačo minutę Žydrūnas Stankus taikliu dvitaškiu buvo padidinęs „Nevėžio“ pranašumą iki 18 taškų (34:16), tačiau netrukus du tritaškius iš eilės pataikė Giedrius Kurtinaitis ir sumažino savo komandos atsilikimą – 34:22, kėlinio pabaigą tiksliau sužaidę svečiai nukirpo Kėdainių ekipos pranašumą iki vienženklio (36:27).

Trečiojo ketvirčio viduryje skirtumas buvo ištirpęs iki 6 taškų (43:37), bet kėlinuką spurtu 11:0 užbaigę aikštes šeimininkai pabėgo į priekį nebepavejamai.

„Nevėžis“: Žydrūnas Stankus 15, Benas Veikalas 14, Gintaras Leonavičius 11, Povilas Butkevičius 10 (10 atk. kam.), Povilas Šakinis 10, Aidas Viskontas 9 (6 rez. perd.), Mindaugas Sakalauskas 7.

„Sakalai“: Justas Sinica 16 (5/17 metimų, 8 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 10, Giedrius Kurtinaitis 9, Paulius Abramavičius 6.

Atrinkti (0) Visi (4)
Gaį
2007-11-01
+2
Jei kam teko matyti Nevėžio rungtynių, kaip žaidžia Joneliūnas? Perspektyvus buvo, bet kažkaip nieko nesigavo jam.