23
2
50%
3/6

Po praėjusios savaitės Prienų-Birštono „Vytauto“ (3-1) skandalo Estijoje, šią savaitę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai iškovojo triuškinančią pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate.

Šį kartą „Vytautas“ namuose 87:60 (25:18, 15:14, 26:11, 21:17) sutriuškino Liepojos „Betsafe/Liepaja“ (0-3) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pradžioje latviai atsiliko 34:40, tačiau tuomet šeimininkai surengė spurtą 14:0 ir mačo baigtis tapo aiški (54:34).

„Vytautas“ varžovus skaudžiai baudė tritaškiais, kuriuos realizavo 41 proc. taiklumu (13/31). Justas Sinica varžovams atseikėjo 5 tolimus metimus.

Taškus šeimininkų gretose pelnė visi 9 aikštėje pasirodę žaidėjai.

Liepojos komandoje debiutavo Karlis Apsitis, kuris šį sezoną pradėjo „Vytauto“ komandoje. Gynėjas per 21 minutę pelnė 13 taškų, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, ir surinkęs 16 naudingumo balų, buvo naudingiausias ir rezultatyviausias komandos žaidėjas.

Tai buvo septintasis šių komandų tarpusavio jėgų išbandymas ir visus kartus triumfavo prieniškiai.

„Vytautas“: Justas Sinica 22, Martynas Linkevičius 16 (8 atk. kam.), Denisas Lukašovas 12, Eigirdas Žukauskas ir Egidijus Dimša (8 atk. kam.) po 11.

„Betsafe/Liepaja“: Karlis Apsitis 13, Roberts Krastins 11, Kyle'as Benjaminas 10 (9 atk. kam.).