19
40%
2/5
3

Net 23 kartus suklydę „Šiauliai“ (2-1) patyrė pirmąją nesėkmę Baltijos krepšinio lygoje (BBL). Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose 77:87 (21:24, 19:20, 25:30, 12:13) pralaimėjo Jūrmalos „Jurmala/Fenikss“ (2-0) krepšininkams.

Trečiojo kėlinio pabaigoje po Kirstupo Žemaičio tritaškio šiauliečiai priartėjo iki 65:67. Visgi į tai šeimininkai atsakė spurtu 15:0 ir mačo baigtis tapo aiški (82:65).

„Šiaulių“ neišgelbėjo ir 45 proc. taiklumu mesti tritaškiai (10/22). „Jurmala/Fenikss“ tolimus metimus realizavo 33 proc. taiklumu (13/39). Šiauliečius skandino 23 klaidos, kuomet šeimininkai prarado 11 kamuolių.

Latvijos komandos garbę ginantis Denisas Krestininas mačą pradėjo ant atsarginių suolo, o nuo jo pakilęs per 24 minutes prametė dvitaškį, atkovojo 4 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 1 pražangą, 3 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

„Jurmala/Fenikss“: Ugis Pinete 17, Ervins Jonats 16, Arturs Strelnieks (10 atk. kam.) ir Edgars Jeromanovs po 11, Ivars Zvigurs 10.

„Šiauliai“: Donatas Sabeckis ir Ignas Vaitkus po 12, Armindas Urbutis 11, Omaras Prewittas 10.

5 Pernu Parnu 2 1 1 0 1 -7

6 Minsko Cmoki-Minsk 3 0 3 0 0 -53

7 Liepojos Betsafe/Liepaja 3 0 3 0 0 -70