Solidžią 17 taškų persvarą išvaistęs Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė dar vieną nesėkmę. Klaipėdiečiai SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elitinio diviziono rungtynėse išvykoje 73:83 nusileido Talino „Kalev/Cramo“ ekipai.

Į Estiją „Neptūnas“ išvyko be Vitalijaus Stanevičiaus ir Deivido Gailiaus.

22-ąją mačo minutę dar 17 taškų skirtumu priekyje buvo „Neptūnas“ (50:33), tačiau šios solidžios persvaros uostamiesčio krepšininkai išlaikyti nesugebėjo.

Tada svečiams prasidėjo tikras taškų badas, o estai pradėjo įspūdingą spurtą, kurį iniciavo Trevisas Reedas. Amerikietis pelnė 5 taškus iš eilės, netrukus tritaškį pataikė Valmo Kriisa, dar 4 taškus paeiliui įmetė tas pats Reedas, o po taiklių Kriisos baudų iš „Neptūno“ persvaros liko vos 3 taškai (50:47).

Kėlinuką estai užbaigė spurtu 10:3 ir prieš lemiamą ketvirtąjį „Kalev/Cramo“ įgijo 4 taškų atotrūkį (57:53).

Sėkmingai aikštės šeimininkai žaidė ir ketvirtajame kėlinyje. 37-ąją rungtynių minutę po taiklaus Mateo Kedzo dvitaškio estų persvara šoktelėjo iki 10 taškų (76:66).

Bet skirtingai nei mače Šiauliuose neptūniečiai nenuleido rankų ir likus žaisti 2 minutes iš Talino ekipos atotrūkio buvo likę tik 5 taškai (77:72). Visgi labiau priartėti klaipėdiečiams nepavyko, o estai padidinę savo pranašumą iškovojo pergalę.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 18, Paulius Počiuipa 10 (4/10 baudų, 10 atk. kam.), Mindaugas Mockus 8, Marius Kasiulevičius 8, Giedrius Jankauskas 7, Sergejus Karmazinskis 7, Remigijus Trakimas 6, Evaldas Dainys 6, Marius Runkauskas 3.

„Kalev/Cramo“: Travisas Reedas 26 (10 atk. kam.), Mateo Kedzo 17, Tanelis Sokkas 13, Valmo Kriisa 11.

Atrinkti (0) Visi (3)
Na Karmazinskis kaip PG gal ir ne koks, bet kaip SG gali pilnai lošti.
2007-10-30
+1
Grimsta ir toliau Neptūnas į dugną. Reikia dar vieno normalaus pg, kuris rinktų ir taškus. Dainį dažnai persekioja traumos, o Karmazinskis ne koks įžaidėjas.