Trečiąjį pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose patyrė Marijampolės „Sūduvos-Arvi“ ekipa. Ji išvykoje 58:70 (16:20, 18:19, 13:17, 11:14) pralaimėjo Tartu „Fausto“ klubui, kurį į pergalę vedė Osvaldas Mačernis.

28-ąją rungtynių minutę taikliu dvitaškiu Giedrius Rinkevičius buvo sumažinęs estų persvarą iki 4 taškų (51:47), tačiau 5 minučių atkarpą spurtu 14:3 laimėję aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą (65:50).

Per likusias 7 kėlinio minutes „Sūduvos-Arvi“ nebesugebėjo atkurti intrigos, o estai išsaugoję įgytą pranašumą iškovojo pergalę.

Nesulaikomas šiame mače buvo Mačernis. Puolėjas per 35 minutes pelnė 29 taškus (7/11 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Sūduva-Arvi“: Marius Valukonis 11, Gytis Sirutavičius 11, Virginijus Sirvydis 9, Vaidas Trepočka 7.

„Fausto“: Osvaldas Mačernis 29, Ardo Armpalu 14 (8 atk. kam.), Tanelis Kaljula 10 (2/8 tritaškių), Maksimas Durski 9.

Atrinkti (0) Visi (4)
Sveiki visi Krepšinio mylėtojai! Su džiaugsmu norime pranešti, jog startuoja naujasis Kauno Žalgirio komandos gerbėjų forumas! Forume rasite video, nuotraukų, galėsite užsisakyti avatarą. Be abejo galėsite laisvai išreikšti savo mintis po rungtynių bei pasidžiaugti pergale ar paliūdėti su kitais dalyviais po skaudaus pralaimėjimo. Tad nieko nelauk ir būtinai prisijunk prie Kauno Žalgirio gerbėjų būrio! Forumo adresas www.LTpride.Com